BASIC – nowa linia papierów marki Craft O’Clock

Witajcie serdecznie,

Dziś mamy szczególny dzień w ofercie papierów do scrapbookingu marki Craft O’Clock zawitały papiery BASIC!

Papiery BASIC to linia papierów JEDNOSTRONNYCH o gramaturze 250g w podstawowych bazowych wzorach. Na początek znajdziecie w niej cztery wzory: dwa papiery w jasne deski (pionowe i poziome ;)), jeden papier w ciemne brązowe deski oraz papier specjalnie dla miłośniczek wycinanych z wykrojników listków 😉 czyli zielony papier bez żadnych wzorków (tylko trochę przetarty).

Mamy nadzieję, że papiery BASIC przypadną Wam do gustu 🙂 mamy już trochę pomysłów na następne 😉

Tymczasem zapraszamy na film z prezentacją na „żywo”:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mamy oczywiście też kilka pierwszych inspiracji z wykorzystaniem naszych papierów BASIC oraz regularnych kolekcji 🙂 zapraszamy do oglądania!

 

„Papiery BASIC są świetne, czy to jako tło czy jako dodatek w formie tagów, zielony natomiast jest wprost idealny na listki. Ja postanowiłam dziś połączyć dwie nowości MARZENIA O PORANKU II oraz BASIC. Zrobiłam albumik folio, który pomieści kilka pięknych wspomnień. Na okładce kompozycja z kwiatków foamiranowych, listków oraz kilka cekinów dla efektu lekkiego błysku :).”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

„Przygotowałam kartkę w pudełku z papierów Basic 02 oraz 04 – wspaniała zieleń idealnie zagrała się z delikatnymi deseczkami, dodatkowo użyłam jej do wycięcia kilku listków.

Do wykończenia posłużyły mi kwiaty wycięte z kolekcji Morning Dreams II oraz sznurki i kilka cekinow. Wszystko wygląda tak jakby pochodziło z jednej kolekcji :).”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
„Uwielbiam exploding boxy i nigdy nie ukrywałam, ze robię je na gotowej bazie. To znaczy robiłam. Nasze nowe bazowe papiery idealnie nadają się na tworzenie własnych baz. W swojej pracy połączyłam nasze dwie nowości. Sama stworzyłam podstawę do exploding boxa z zielonego papieru BASIC, środek natomiast okleiłam Marzeniami o Poranku II. Nie ma co ukrywać, że praca robi się niema sama. Dlaczego? Sami zobaczcie jak pięknie prezentują się papiery, do nich już nic nie trzeba dodawać :).”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Mamy nadzieję, że nasze nowości bazowe przypadną Wam do gustu 🙂 i będziecie z nimi równie chętnie pracować jak z naszymi regularnymi kolekcjami.
Nasze nowości bazowe kupicie w sklepach:
craft-o-clock.pl
scrap.com.pl
studio75.pl
zielonekoty.pl

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *