Papiery BASIC w kolejnych inspiracjach…

Witamy serdecznie!

Dziś przychodzimy do Was z kolejnymi inspiracjami naszego Zespołu stworzonymi z wykorzystaniem naszej najnowszej linii papierów BASIC.

Zobaczcie co stworzyły specjalnie dla Was Hania i Kasia. Zapraszamy!

„Wykonałam dwie kartki przy użyciu nowej kolekcji Basic i Morning Dreams II. Papiery z kolekcji Basic nadają się idealnie do kartek, na papier bazowy a z zieleni można wyciąć listki, które idealnie uzupełnią kolekcję i będą pasowały kolorystycznie do całości. Zobaczcie, jak pięknie prezentują się papiery na kartkach.”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

„Stworzona przeze mnie praca to planet ślubny. Zewnętrzne okładki w całości okleiłam papierem bazowym. Na przedniej okładce ułożyłam kompozycję z wyciętych papierów oraz serwetki i liści wyciętych z zielonego papieru bazowego. Do tego dodałam napis, który, moim zdaniem, doskonale pasuje do takiej pracy.”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Mamy nadzieję, że czujecie się zainspirowani do poznania naszych nowych papierów z linii BASIC. Już dziś zapraszamy Was na kolejne inspiracje z tymi papierami. A jeżeli stworzycie coś z ich wykorzystaniem to podzielcie się efektami z nami na naszej grupie na FB :).

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *