GOŚCINNIE: Katarzyna Łukasiewicz

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Witajcie serdecznie!

Dziś przychodzimy do Was z pięknymi inspiracjami od naszego gościa specjalnego! Tym razem Katarzyna Łukasiewicz zmierzyła się z naszymi papierami i stworzyła piękne cudowne prace!

Mamy nadzieję, że Wam również spodobają się tak bardzo jak nam :)…

Powitajmy więc Kasię:

Zdjęcie użytkownika Katarzyna Łukasiewicz.

I bez zbędnych opowieści zapraszamy Was na ucztę scrapową :)…

LO: BE THE INSPIRATION…

Kasia tak opisuje prace przy nim:

„Na początek postanowiłam przetestować szarości z kolekcji #BASIC (nr 1 i nr 3), których gramatura wskazywała na to, że będą bardzo ładnie współpracowały z mediami.

I rzeczywiście –  przeszły idealnie mój test nr jeden czyli zagruntowane gesso clear ani trochę nie „pofalowały się”. Po nałożeniu pastą strukturalną wzorków przez maski, po stemplowaniu, chlapaniu  i użyciu białej kredowej mgiełki wyglądały równie elegancko jak przed tymi wszystkimi zabiegami. Myślę, że przede mną odważniejsze mediowe próby na tej kolekcji, tym bardziej, że kolekcja Basic ma prawie „jednolite” arkusze– nie ma na nich żadnych wzorków, kwiatków itp. czyli same możemy wykreować sobie tło do pracy.

Natomiast za tło bezpośrednio pod zdjęcie posłużyła mi kolekcja Celebrate Today, która idealnie zgrała się z szarościami, urzeka swoją subtelności i  jest naprawdę uniwersalna. Strzał w dziesiątkę to kolekcja guzików i zestaw sznurków idealnie dopasowania do kolorów papierów.”

 

KARTKA: LIFE IS GOOD

Kilka słów od Kasi o stworzonej kartce:

Marzenia o Poranku II urzekły mnie swoją świeżością, połączeniem kolorów, urozmaiconymi wzorami (paski, kropki, kratka), ale też pięknymi kwiatami, które idealnie nadają się do wycinania. W bloczku mamy też gotowe do użycia napisy – wykorzystałam je do stworzenia pozytywnej, wiosennej, patchworkowej kartki. Całość prezentuje się bardzo przestrzennie i mam nadzieję, że bardzo energetycznie. Choć tak naprawdę z taką kolekcją to żaden wyczyn.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mamy nadzieję, że tak jak my, czujecie się zainspirowani do mediowania z naszymi papierami BASIC oraz przywoływania wiosny pracami z kolekcją MARZENIA o PORANKU II.

Pozdrawiam serdecznie!

You may also like...

4 komentarze

  1. Asia napisał(a):

    To LO jest po prostu niesamowite. Kartka też piękna, ale od LO nie mogę się oderwać.

  2. Ania Grzybowska napisał(a):

    Prace Kasi, jak zawsze, totalnie urzekają 🙂

  3. Kasia napisał(a):

    Renata, bardzo dziękuję za zaproszenie. Bardzo miło było gościć w Craft O’Clock więc chyba jeszcze się wproszę. Pozdrawiam cały Zespół.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *