KOTYLIONY z kolekcji MÓJ SKARB CHŁOPCZYK oraz DZIEWCZYNKA

Hej, hej!

Dziś na tapecie tematyka dziecięca z kolekcji właśnie dziecięcych. Wykonałam kotyliony, bo ostatnio bardzo przypadła mi do gustu ta forma. A jak je można wykorzystać? Jak tylko chcecie! Moim zdaniem mogą służyć za kartki, zaproszenia, ozdobę opakowania prezentu, dekorację na baby shower. Zrobiłam wersję dla chłopca i dla dziewczynki posługując się kolekcjami Mój skarb – chłopczyk i Mój skarb – dziewczynka.

Wybrałam papiery w serduszka oraz w gwiazdki. Wycięłam z arkusza 30x30cm paski o szerokości 7 cm. Na jeden kotylion schodzą dwa takie paski. Pozaginałam w harmonijkę i skleiłam końce. Za pomocą wykrojników powycinałam kilka skrapków. Utworzyłam z nich kompozycje dodając zwierzaki i chmurki z zestawu dodatków. Całości dopełniły kwiatki i guziczki. Kotyliony podkleiłam od spodu słomką i ozdobiłam wstążką.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:
KOLEKCJE:

-Zestaw 30,5×30,5 cm Mój skarb – chłopczyk

-Zestaw 30,5×30,5 cm Mój skarb – dziewczynka

Zestaw dodatków Mój skarb – chłopczyk

DODATKI:

-Guziki zestaw #1, zestaw #2, zestaw #3

KLEJENIE:

– dwustronna taśma piankowa 3D – 2mm szer. 6mm

____________________

A Wy do czego miałybyście ochotę wykorzystać takie kotyliony? Można je przeznaczyć na każdą okazję, nie tylko do dziecięcych prac. Ja z pewnością częściej będę sięgać po tę formę. Zachęcam Was do tego samego!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *