MOM’S GARDEN i LADIES & GENTLEMEN – pierwsze prace DT

Witajcie w sobotnie popołudnie!

Na początek chcemy Wam podziękować za tyle miłych słów dotyczących naszych nowych kolekcji MOM’S GARDEN i LADIES & GENTLEMEN! Nie spodziewałyśmy się, aż tak wielu zachwytów 🙂

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace, którymi możecie się dzielić na naszej grupie inspiracyjnej: Craft O’Clock Inspiracje

Dziś chcemy Wam pokazać pierwsze prace, które stworzyły nasze utalentowane dziewczyny z DT. Zobaczcie co pięknego powstały z naszych nowych kolekcji!

 

Mila wykonała przesłodką kartkę na urodziny z kolekcji Mom’s Garden. Piękne połączenie beżu z delikatym różem tworzy słodkie tło dla królika. Całość dopełnia piękna kompozycja kwiatowa wycięta z arkusza.

 

Kasia przygotowała niezwykły czekoladownik. Kilka słów autorki o swojej pracy:

„Do przygotowania pracy inspiracyjnej wybrałam kolekcję Ladies & Gentlemen. Uwielbiam kolor niebieski i miałam ogromną ochotę na pracę w całości z błękitów. Przygotowałam czekoladownik, który zamykany jest w dość nietypowy sposób – opaską, która powstała z paska kwiatów, wyciętego z jednego z arkuszy.”

 

Hania natomiast ma dla Was notes, o którym pisze:

„Ozdobiłam notes papierami z kolekcji Ladies&Gentlemen. Papiery są w pięknych delikatnych kolorach a kwiaty w wyrazistym niebieskim kolorze idealnie je uzupełniają. Wycięte elementy podkleiłam na taśmach piankowych. aby całość była trochę bardziej przestrzenna. Dodałam również cekiny w rogu oraz sznurek na sprężynie. ”

Ja natomiast, jak już dowiedzieliście się z filmu (dla tych, którzy jeszcze nie widzieli: KLIK) zapałałam miłością do kolekcji Ladies & Gentlemen.
Jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że zapałam nią również do LO to bym się nieźle uśmiała. Zawsze się mocno broniłam przed tą formą. A nie potrzebnie 😉 Jak tylko w moje ręce trafiła kolekcja Ladies & Gentlemen wiedziałam, że na pierwszy ogień, wykonam z niej właśnie LO.
Wybrałam szary arkusz z kompozycjami kwiatowymi i z kart do PL stworzyłam warstwową „ramkę” na zdjęcie. Do tego nie mogło zabraknąć kwiatów z arkusza dodatków, które idealnie dopełniają całość. Sami oceńcie.
Ja już wiem, że te niebieskości skradły moje serce na dobre 🙂

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, że nasze prace Wam się podobają. A już jutro zapraszamy na kolejną turę z wytworami z nowości od naszego DT! 🙂

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *