Męski box – LADIES AND GENTLEMEN

Hej, hej!

Kolekcja papierów Ladies and Gentlemen mną zawładnęła! Jest bardzo uniwersalna i pojawiające się w niej popielate odcienie bardzo mi przypadły do gustu. Dziś ukłon w stronę panów. Inspiruję męskim boksem w szaro zielonych barwach.

Exploding boxa okleiłam rewelacyjnym popielatym papierem w kropeczki. Do tego odcienia genialnie podpasował mi papier Basic #4, w ogóle jestem fanką łączenia zieleni z szarościami. Skrawki papieru w zygzaki fajnie urozmaiciły całość. Na jednej ściance odstemplowałam fantazyjny stempelek z chłopcem, wśród napisów z małego zestawu znalazłam idealnie pasujący tekst. Pojawiają się też tutaj tryby, miedziany drucik, ozdobne blaszki. Wieczko ozdobiłam elementami korespondującymi ze środkiem boksa oraz kwiatami w pasujących odcieniach. Oto efekt:

WYKORZYSTANE PRODUKTY

KOLEKCJE:

-Zestaw 30,5×30,5 cm Ladies And Gentlemen

-Zestaw 15,25×15,25 cm Ladies And Gentlemen

-Jednostronny papier 30,5×30,5cm Basic #4

KLEJENIE:

-dwustronna taśma piankowa 3D – 2mm szer. 6mm

-dwustronna taśma klejąca – 6mm

 

 

____________________

Jak wspominałam ta kolekcja jest bardzo uniwersalna, z pewnością pojawi się u mnie także w kobiecej odsłonie. Tymczasem mam nadzieję, że ten box, który mi się kojarzy z przygodą, wyzwaniem zainspiruje Was do stworzenia optymistycznej, motywującej pracy. Pozdrawiam gorąco!

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *