ZAPRASZAMY NA WYZWANIE #6

Witamy serdecznie w kolejnej naszej zabawie!

Nareszcie doczekaliśmy się tej wspaniałej wiosny, nie tylko w kalendarzu, ale również za oknem. Wszystko zaczyna rozkwitać, gdzieniegdzie można podziwiać przepiękne, kolorowe krokusy, a słoneczko świeci każdego dnia coraz mocniej.

Jako, że wszystko budzi się do życia również my postanowiliśmy przywitać wiosnę kolorowymi pracami. Wyzwanie #6 nosi zatem nazwę „WIOSNA, ACH TO TY!” Liczymy na to, że podzielicie się z nami wiosennymi pracami.

 

Na Wasze prace czekamy do 29 kwietnia (do północy).

 

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkoleniu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy DODATKOWY BON na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę na publikację swojej pracy oraz imienia i nazwiska lub nicku z linkiem do bloga w przypadku wygranej:

„Biorąc udział w wyzwaniu wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych (imię i nazwisko lub nick) na stronie craft-o-clock-blog.pl w celu przedstawienia zwycięzcy wyzwania organizowanego przez sklep craft-o-clock.pl, prowadzony przez Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu i poprawiania danych.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 50zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu czerwcowym + banerek na bloga.

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy bon o wartości 10zł na zakupy w naszym sklepie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 05 V 2018r.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT oraz zwyciężczyni wyzwania #4:

Tagi, które przygotowała Asia powstały z kolekcji Mom’s garden. Jest to bardzo kolorowa i kwiecista kolekcja, więc idealnie pasuje do tematu wyzwania. Główna ozdoba tagów są kwiaty wycinane z dodatkowego arkusza. Na mniejszym użyłam także ramkę z masy plastycznej i dodałam motylki, które bardzo kojarzą mi się z tą porą roku.

Przepiśnik powstał z kolekcji Celebrate Today, której kolory zdecydowanie kojarzą mi się z wiosną. Są pastelowe, delikatne, a kwiaty dodają jej wyrazistości. Całą kompozycję dopełniają dodatki typu sznurek, cekiny oraz guziczek.

Dla tych, którzy nie odczuwają potrzeby zrzucenia kilku kilogramów na sezon wiosna – lato ukwiecone czekoladowniki. Powstały z kolekcji Celebrate Today które idealnie oddają aurę tegorocznej wiosny. Są jeszcze trochę mroźne biele i szarości i nieśmiało przebijająca się zieleń. Czekoladowniki są mocno kwiatowe, okraszone cekinkami.

Wiosna to jedna z moich ulubionych pór roku <3 a jak wiosna to oczywiście kwiaty! I dlatego dziś mam dla Was księgę gości, która obfituje w kwiaty. Nie tylko, te na arkuszu z kolekcji ALWAYS TOGETHER ale i te, które sama zrobiłam z foamiranu. Do tego delikatna koronka i możemy przywoływać wiosnę na dobre 🙂

 

Mila przygotowała trzy albumy harmonijkowe, każdy z innej kolekcji. Dominującym punktem każdej kompozycji są tutaj tagi z kwiatowymi kompozycjami. I chociaż projekt pozostał ten sam, to każda praca jest inna. I tym samym udowadnia, że wiosnę znajdziecie w kolekcjach: MARZENIA O PORANKU II,  LADIES & GENTLEMEN oraz  MOM’S GARDEN.

Kasia stworzyła dwie wiosenne, kobiece kartki z przesłaniem. Jedna powstała z kolekcji ALWAYS TOGETHER a druga z kolekcji MARZENIA O PORANKU II. Obie prace są niezwykle ukwiecone kompozycjami, które powstały z elementów wyciętych z arkuszy. W zasadzie tym papierom naprawdę nie potrzeba już nic więcej! Same się tną, same układają, a prace wyglądają zawsze świetnie 🙂

 

Hania przygotowała Home Decor – zawieszkę z kolekcji Mój Skarb-Chłopiec oraz arkusza Basic. Pod kompozycją kwiatową użyła wyciętych kwiatów z arkusza z Mój Skarb-Dziewczynka. Wszystko utrzymane w pastelowej tonacji i ukwiecone, jak na wiosnę przystało.

W tym miesiącu swoimi pracami inspiruje Was również zwyciężczyni naszego czwartego wyzwania. Oto jej praca:

ManieMini

Do wykonania kartki użyłam papierów z kolekcji Morning Dreams II. Głównym elementem jest kwiatuszek wykonany z białego foamiranu, który lekko potuszowałam na żółto i turkusowo. Dodałam także tekturki od Wycinanki, które również pokolorowałam, kwiatki WOC, perełki w płynie i parę błękitnych cekinów. Zostało jeszcze miejsce na dedykację 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mamy nadzieję, że prace naszego DT zmotywowało również Was do zrobienia wiosennych prac! Wyciągajcie papier, nożyczki, kwiatki oraz klej –  i do dzieła!

 

 

You may also like...

4 komentarze

  1. Kwiecień 18, 2018

    […] Kartkę zgłaszam do zabawy na blogu Craft-o-clock […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *