MOM’S GARDEN i LADIES & GENTLEMEN – kolejne inspiracje DT

Witajcie!

Od premiery naszych nowości minęło już trochę czasu, a nasze DT nadal z zapałem opracowuje dla Was inspiracje. Dzisiaj chcemy Was zainspirować razem z Natalią 🙂

Maj zbliża się wielkimi krokami i zapewne część z Was pewnie już szykuje prace komunijne. Natomiast u mnie dziś na tapecie kartki ślubne. Postanowiłam wykonać każdą z kartek z innej kolekcji. A tak po prawdzie nie potrafiłam się zdecydować tylko na jedną, ponieważ obie nowe kolekcje są zachwycające!

 

Postawiłam sobie wyzwanie, aby zrobić coś, co do tej pory omijałam szerokim łukiem – męski album. Bardziej na miejscu jest raczej słowo „albumik”, ponieważ jest dość malutki. Okładka ma 4 1/4″ na 4 1/4″. Powstał z męskiej strony kolekcji Ladies & gentlemenMała forma albumu spowodowała, że postawiłam bardziej na dużą ilość miejsc na zdjęcia niż na ozdabianie. Do wykończenia albumu użyłam przede wszystkim tekturek z kołami zębatymi, a do wykończenia tagów – sznurki. Całość zachowana jest w kolorystyce niebiesko-zielonej.

Więcej szczegółów zobaczycie na filmiku.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak Wam się podobają kolejne inspiracje? Jeśli i Was urzekły nasze nowe kolekcje to koniecznie pochwalcie się swoimi pracami naszej grupie Craft O’Clock Inspiracje.

 

 

You may also like...

1 Response

  1. Kinga napisał(a):

    Czy można zamówić u Państwa kartkę/pudełko? Jaki koszt? Czas realizacji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *