PUDEŁKO z kolekcji MOM’S GARDEN oraz LADIES & GENTLEMEN

Cześć!

Moja dzisiejsza inspiracja dla Was, to upcyklingowe pudełko ozdobione kolekcjami: Mom’S Garden oraz Ladies & Gentlemen 🙂

Muszę się Wam do czegoś przyznać – jestem nałogową „zbieraczką” wszelkiej maści pudełek. Zawsze szkoda mi ich wyrzucić, bo jestem przekonana, że w końcu do czegoś się przydadzą 😀 Pod warunkiem, że są odpowiednio sztywne i solidne.

Nie inaczej było w przypadku pudełka po czekoladkach.

Bardzo smacznych zresztą 😉

Pudełko leżało w pracowni jakiś czas, aż wreszcie doczekało się nowej oprawy. Najpierw delikatnie rozkleiłam wieko, co nie było trudne, bo miało łatwą do demontażu konstrukcję. Odrysowałam „szablon” na arkuszu 03 kolekcji Mom’s Garden, wycięłam i okleiłam, a następnie skleiłam wieko ponownie w całość. Następnie na taśmie piankowej o grubości 1 mm nakleiłam arkusz w czerwoną pepitkę, który wzięłam z małego bloczka kolekcji Mom’s Garden – pasował idealnie wielkością, nie musiałam nic docinać 🙂 Teraz przyszła kolej na dekoracje. Kompozycje kwiatowe wycięłam z arkuszy 05 kolekcji Mom’s Garden oraz Ladies & Gentlemen. Kwiatek przestrzenny powstał z arkusza w kropki z małego bloczka Ladies & Gentlemen (w dużym bloczku jest to arkusz 02). Liście i roślinne dodatki powstały z arkusza 01 Ladies & Gentlemen oraz z fragmentu arkusza 06 z kolekcji Mom’s Garden (to ten fragment po „lewej” stronie, między niebieskim i deskami). Wykorzystałam też klatkę oraz napis z małego bloczka kolekcji Mom’s Garden.

Do tego dodałam tekturkę, którą pomalowałam mazakiem i ozdobiłam holograficznym pudrem do embossingu, dodałam niebieską koronkę, akrylową różyczkę i kilka kryształków.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

kolekcja Mom’s Garden – 03 – dwustronny papier 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Mom’s Garden – 05 – dwustronny papier 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Mom’s Garden – 06 – dwustronny papier 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Mom’s Garden – zestaw papierów 15,25×15,25 cm

kolekcja Ladies & Gentlemen – 01 – dwustronny papier 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Ladies & Gentlemen – 05 – dwustronny papier 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Ladies & Gentlemen – zestaw papierów 15,25×15,25 cm

 

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 1mm – szer. 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ciekawa jestem, czy Wy także kolekcjonujecie różne pudełka i pojemniki, aby później ozdobić je i użytkować na nowo. Jeżli tak, to chętnie obejrzę efekty, więc śmiało – podzielcie się linkiem w komentarzu!

Pozdrawiam ciepło,

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *