TYLKO BAZA I DODATKI – nowe wyzwanie dla DT

Witajcie serdecznie!

Mamy weekend, a weekendy pojawiają się u nas różne specjalne posty. Dzisiejszy post jest już naszym trzecim wyzwaniem dla Dziewczyn z Zespołu. Projektantki z Design Teamu Craft O’Clock lubią wyzwania, więc raz na jakiś czas będą się musiały zmierzyć z pewnym twórczym wyzwaniem… Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury :)…

Trzecie wyzwanie DT – stwórz pracę przy wykorzystaniu TYLKO: baz oraz dodatków do wycinania, które są dostępne w każdej naszej kolekcji.

Tymi pracami chcemy pokazać, że piękne prace można wykonać bez użycia typowego papieru scrapbookingowego, a wykorzystując tylko papierowe i inne dodatki :)…

Zobaczcie, jak sobie poradziły z tym wyzwaniem Dziewczyny:

 

Hej! Nasze wyzwanie zainspirowało mnie do poczynienia kwiecistego LO. Na kraftowej bazie stworzyłam kompozycję w bielach, szarościach i granatach. Użyłam kwiatów z trzech kolekcji: Zimowe chwile, Celebrate Today oraz Mom’s garden. Prawda, że pięknie się zgrywają?
Zrobienie pracy z samych dodatków i baz jest nie lada wyzwaniem. Postawiłam na ramkę na zdjęcie, bo uważam, ze jest to ciekawa firma, a przy tym użyteczna. Sama ramka zrobiona jest z kraftowego papieru bazowego. Wycięte kwiaty dodają jej ładnego wyglądu, a dzięki zastosowaniu sznurka można ją powiesić na ścianie. Brakuje tylko zdjęcia, ale to można szybko nadrobić :).
Muszę przyznać, że polubiłam te nasze wyzwania DT, ponieważ zmuszają nas one do kreatywnego myślenia. Wyzwanie kwietniowe było dość niełatwym zadaniem, bo jak tu nie użyć papierów jak się ma tyle pięknych kolekcji wokół siebie :). Tym razem postanowiłam zrobić coś wyjątkowego dla siebie i tak oto powstał magnes na lodówkę w formie shakera ze zdjęciem mojego synka. Oczywiście w środku królują cekiny, natomiast dopełnieniem są słodkie zwierzaczki wycięte z dodatków kolekcji MÓJ SKARB – CHŁOPCZYK.
Na wyzwanie DT ozdobiłam notes używając do tego wyciętych kwiatów z arkusza z dodatkami oraz cekinów i sznurków. Kwiaty nakleiłam na taśmie dystansowej aby kompozycja zyskała lekkości. Kwiaty sprawdzają się idealnie w każdej pracy i jak widać do stworzenia ciekawej pracy nie jest konieczny papier scrapbookingowy.
Przygotowałam zawieszkę na drewnianym krążku. Kolorową i pachnąca, jak ogród mamy. Oczywistym więc jest, że wybór dodatków padł na kolekcję Mom’s Garden. Barwne kwiaty, które znajdziecie na okładce kolekcji doskonale komponują się z resztkami przydasi, które każdy znajdzie w swojej pracowni.
Hej! Dziś mam dla Was nietypową kartkę. Nietypową z dwóch powodów. Po pierwsze, jest bez użycia papieru do scrapbookingu co jest dla mnie zupełną nowością, a jak usłyszałam o temacie wyzwania to miałam mnóstwo obaw czy podołam. Bo jak to tak? Bez tła żadnego? Tak na surowo? Ale wiecie co, nie taki wilk straszny jak go malują! Okazało się bowiem, że wystarczą nożyczki i nasze arkusze z elementami do wycięcia i praca robi się niemal sama (niemal, bo ktoś ten milion kwiatów musiał wyciąć :P) Mam zatem dla Was kartkę, która obfituje w kwiaty, ułożone warstwowo, przeplecione sznurkiem, z niespodziewanym środkiem. Mam nadzieję, że widzieliście już na nią tutorial (link do posta).
W kartce skupiałam się na kwiatach, ale dla urozmaicenia dodałam kilka sentencji, przez co wdaje mi się, że cała praca jest spójna i dopracowana. Zgadzacie się? 😉
Polecam Wam podjęcie się takiego wyzwania, to naprawdę świetne doświadczenie 🙂
Jestem wielką miłośniczką kwiatów. Uwielbiam też dekorować swoje otoczenie. Mój projekt łączy obie te pasje. Powstały dekoracyjne piki do umieszczenia w donicy z kwiatem. Świetnie komponują się z zielenią liści. Do ich wykonania użyłam dodatków z kolekcji Marzenia o poranku I oraz Marzenia o poranku II.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyzwanie jak się okazało wcale nie było trudne! A Dziewczyny poradziły sobie wyśmienicie!!! Nasze dodatki świetnie sobie radzą również jako samodzielna podstawa i ozdoba różnych prac scrapbookingowych ;)!

Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy do zmierzenia się z takim wyzwaniem :).

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *