MY CAT FRIEND & ADVENTURE AWAITS – inspiracje

Witajcie kochani!

Proces powstawania nowych kolekcji jest wbrew pozorom dość długi i pracochłonny. Niekiedy spędza sen z powiek, niekiedy powstaje wczesnym porankiem i wymaga naprawdę dużo siły. Jednak w momencie kiedy wypuszczamy na świat kolejne wypieszczone „dzieci” a Wy dajecie nam tak cudowny feedback to mamy poczucie, że to co robimy ma sens 🙂 A wszelkie niedogodności idą w zapomnienie wraz z pierwszymi zachwytami 🙂

I dziś znów mamy dla Was coś specjalnego. DWIE nowiutkie, pachnące jeszcze drukarnią, kolekcje.
Oddajemy w Wasze ręce kolekcje dla fanów kotów, MY CAT FRIEND oraz dla spragnionych podróżników, ADVENTURE AWAITS. Mamy nadzieję, że stworzycie z nich niesamowite prace!

Całą kolekcję wraz z wszelkimi dodatkami, (oprócz wspomnianych wyżej kolekcji będą też inne nowości), możecie zobaczyć filmiku 🙂

A teraz czas na prace naszych dziewczyn z DT 🙂

Natalia przygotowała dla Was album tagowy z kolekcji Adventure Awaits. O swojej pracy pisze tak:

„Gdy tylko dorwałam kolekcję podróżniczą w swoje ręce od razu chciałam stworzyć z niej jakiś mini albumik na zdjęcia z jakiejś wycieczki z moją rodzinką. Chciałam również, zrobić album nieco inny i tak oto powstał mini album z tagów. Kolekcja jest idealna, żeby pokazać podróże zarówno te z nad morza czy te ze szczytów gór… a może jakaś zagraniczna wycieczka? Tekturki świetnie wpasowują się w tematykę papierów i całość prezentuje się cudownie!”

 

Renia również nie mogła się oprzeć nowym kolekcjom i na początek z Koteczkowej kolekcji wyczarowała słodką ramkę w formacie 15x15cm! Idealną ozdobę pokoju miłośników koteczków. Będzie pasować i dla dziewczynki i dla chłopczyka.

 

Mówią, że wspomnienia to jedyne co zostaje nam na dłużej. W swoich pracach staram się zatem zatrzymać ich jak najwięcej i na tyle ile się da 🙂 A, że ostatnio moją lubioną forma są layout’y to i tym razem nie mogłam się powstrzymać przed uklejeniem jakiegoś ze zdjęciem w roli głównej. Tak prezentuje się moje wspomnienie z wakacji <3

Do bazy mojego LO użyłam papieru z dużego bloczka Adventure Awaits, kompozycje natomiast stworzyłam z kart do PL, które uzupełniłam tekturkami stworzonymi specjalnie do tej kolekcji oraz wyciętymi dodatkami z małego bloczka. I jak Wam się podoba?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, że razem z dziewczynami zainspirowałyśmy Was do stworzenia prac z naszych nowych kolekcji. Koniecznie pochwalcie się nimi na naszej grupie!  Craft O’Clock Inspiracje!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *