MY CAT FRIEND & ADVENTURE AWAITS – kolejne inspiracje

Witajcie!

Tydzień temu premierę miały nasze dwie nowe kolekcje. Pamiętacie? Jeśli nie, to tu–> KLIK, link do wyjaśnień 😉

Dziś mam dla Was kolejne, piękne inspiracje naszego DT. Zobaczcie co wyczarowały dziewczyny z Kocich i Podróżniczych papierów. 🙂

Mila przygotowała puchaty (jak kot 😉 ), dziecięcy album. Do jego wykonania użyła małego bloczka My Cat Friend. Pastelowe kolory z tej kolekcji doskonale pasują do szarej bawełny. Na okładce główną rolę gra koci słodziak z die cutsów.

 

 

„Przygotowałam zawieszkę na drzwi i nie tylko, Użyłam cudownych papierów z kolekcji ” My Cat Friend”. Kolekcja skradła moje serce przez kolory- są delikatne i piękne. Grafiki kotków do wycięcia i die cuts są idealnym dopełnieniem kolekcji. Moją zawieszkę delikatnie przyozdobiłam kwiatami ale i bez nich byłaby świetną ozdobą. ”

 

„Kolekcja podróżnicza, ADVENTURE AWAITS, jest idealna do tworzenia albumów na zdjęcia z podróży. Ale, zanim będziemy mieć zdjęcia, trzeba w tę podróż pojechać. A na wyjazd przyda się się trochę drobnych na wydatki 😉 Dlatego postanowiłam zrobić skarbonkę, w której lądują wszystkie „zapomniane” drobniaki. Myślę, że do wakacyjnego wyjazdu uzbiera się niezła sumka, bo mój mąż ciągle gubi drobne po całym domu 🙂
Skarbonkę zrobiłam na bazie pudełka, takiego jak do exploding boxa, tylko że ścianki się nie rozkładają, są sklejone na stałe. Pudełko wycięłam z bazy kraftowej, a następnie okleiłam papierem „murkowym”. Narożniki okleiłam deskami, a na bokach wieczka dokleiłam paski z niebieskiego arkusza w nazwy miast. Dodałam die-cutsy, napisy oraz tekturkę z kaktusem, a całość trochę potuszowałam na brązowo.
Teraz nie pozostało nic innego, jak zapełniać po brzegi ;)”

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Ja jestem zachwycona wytworami dziewczyn 🙂 Czekamy na Wasze prace!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *