Styl BABY – wyzwanie z blogiem ART-PIASKOWNICA

Hello!

Pamiętacie nasze ostatnie wyzwanie, które współtworzyłyśmy z blogiem ART-PIASKOWNICA? Jeśli nie to TU —> KLIK, wszystkie szczegóły!

Dziś po raz kolejny ruszyło tam wyzwanie, którego sklep Craft O’Clock jest sponsorem. I jednocześnie jest nam miło poinformować, ze przez najbliższe kilka miesięcy będziemy ze sobą współpracować 🙂

Kolejnym tematem z cyklu STYLEw którym wzięliśmy udział był temat: BABY.
Lekki i przyjemny, tym bardziej, że mogłyśmy Wam przypomnieć nasze kolekcje: MÓJ SKARB- Dziewczynka i MÓJ SKARB-Chłopczyk.

 

Poniżej przedstawiamy Wam prace, które stworzył nasz Design Team. A jeśli i Wy chcecie dołączyć do tego wyzwania zapraszamy na blog ART-PIASKOWNICA, po wszelkie szczegóły 🙂

 

 

„Styl BABY, to dla mnie chyba najprzyjemniejszy temat 🙂 Uwielbiam tworzyć prace z myślą o dzieciach. Tym razem mam dla Was walizkę, którą wykonałam na prezent komunijny dla dziewczynki. Do jej stworzenia wykorzystałam oczywiście kolekcję MÓJ SKARB-Dziewczynka. Dzięki kartom do PL z zestawu dodatków, udało mi się stworzyć idealnie pasujące do okazji maty. Całość uzupełniłam kilkoma kwiatami motylkami. Wyszło lekko i delikatnie, zgodzicie się ze mną?”

 

„Notes powstał z chłopięcej wersji kolekcji MÓJ SKARB. Jest niewielki i zawiera czyste kartki, na których można zapisywać ważne informacje dotyczące maleństwa albo prowadzić w nim pamiętnik. Całość dopełnia element z masy plastycznej, wstążki pasujące do kolorystyki kolekcji oraz uroczy smoczek. Notes jest zamykany na wiązanie przymocowane za pomocą ćwieka, a zbindowany za pomocą sprężyny.”

 

 

„Inspiruję Was dziś dziecięcym boxem. Znajdą się tutaj pastelowe kolory, balony, stokrotki, cekiny i stempel z uroczym bobasem w roli głównej. Posłużyłam się kolekcją MY CAT FRIEND. Jest bardzo uniwersalna. Subtelne serduszka i moje ulubione w dziecięcych motywach kropki aż się prosiły, by zaprezentować się w tym wyzwaniu.”

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

I jak? Dacie się namówić na wzięcie udziału w wyzwaniu? Koniecznie spróbujcie! My miałyśmy niezłą zabawę z tworzenia prac w tym określonym stylu 🙂

 

You may also like...

1 Response

  1. Stylowa88 napisał(a):

    Piękne inspiracje 🙂 właśnie wpadł mi do głowy pomysł, więc z chęcią wezmę udział 😀 pozdrawiam – Marlena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *