Morskie LO – kolekcja ADVENTURE AWAITS

Witajcie,

Dziś znowu osobisty wpis. Wykonałam LO ze zdjęciem, które uwielbiam. To nie była może najbardziej niebywała podróż jaką odbyłam, pogoda nie dopisała, a morze mam co dzień na wyciągnięcie ręki. Ale mieliśmy wielką ochotę na ten spacer i nie przeszkodziła nam burza, ani to, że przemokliśmy do suchej nitki. Dotarliśmy na miejsce i wszystko ucichło: deszcz, morze. Spacerowaliśmy, pies szalał w wodzie, a w powietrzu unosił się zapach późnego lata. Było to kawał czasu temu, ale zdjęcie nie doczekało się odpowiedniej aranżacji, aż dostałam w swe ręce kolekcję Adventure Awaits. 

Te papiery stanowią świetne gotowe tło do LO, ale także super bazę do mediowania. Położyłam gesso i cracle paste. Pod zdjęcie dałam kilka warst papierów z kolekcji Adventure awaits. Stworzylam małą plażę i tym samym pamiątkę tego wypadu nad morze.

 

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

DODATKI:

KLEJENIE:

 

____________________

Pamiętajcie, że nie tylko dalekie, zaplanowane i zgodne z tymże planem podróże zasługują na uwiecznienie. Jestem przekonana, że przygoda i cudowne wspomnienia czają się tuż za drzwiami domu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *