Gościnnie: Kasia Łukasiewicz

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Witajcie kochani!

Z wielką przyjemnością oddaliśmy w Wasze ręce, dwie nowe kolekcje. Niezmiernie cieszymy się, że tak bardzo przypadły Wam do gustu!
Dziś zapraszamy Was na kolejne inspiracje. Tym razem od mega utalentowanej Kasi.

Kasia nie mogła się powstrzymać przed stworzeniem prac inspiracyjnych z obu kolekcji! Zobaczcie, co pięknego wczarowała, specjalnie dla Was.

 

„Dzień Dziecka tuż tuż, więc na początek inspiracja w tym właśnie temacie.

Najnowsza kolekcja pod tytułem My Cat Friend jest naprawdę słodka, będą nią zachwyceni nie tylko miłośnicy kotów. Stworzyłam z niej warstwowe tagi  – zawieszki na dziecięce prezenty. Można nawet  powiedzieć, że są delikatnie mediowe, ponieważ nałożyłam na nie wzorki za pomocą pasty strukturalnej i maski 😊. Kolejne warstwy taga oddzielałam od siebie za pomocą dystansowych taśm piankowych.

Na wykrojnikową serwetkę przymocowałam grafikę kotka i wokół niej skupiłam dodatkowe ozdoby czyli kilka listów, napisy, grafiki ze śladami łapek. Tagi udekorowałam cekinami i sznurkami, a na koniec delikatnie pochlapałam.

 

 

Natomiast nie ukrywam, że moje serce skradła kolejna nowość od Craft O’Clock Adventure Awaits, może dlatego , że  bardzo lubię papiery z nadrukami map. No i trzeba przyznać, że ma przepiękne kolory, żadnych pasteli, po prostu kolory ziemi 😊. Ta kolekcja idealnie nadaje się na stworzenia pamiętnika z podróży czy albumu. Mój będzie pamiątką z wyprawy nad morze.

Na docięte. przeszyte i pochlapane czarnym splashem papiery nałożyłam maski i dodałam kilka stempli Odnalazłam w swoich zasobach wszystkie „morskie” tekturki, których brzegi przyciemniłam tuszem DistressInk Vintage Photo. Do wykończenia albumu użyłam też niezastąpionych sznurków od Craft O’Clock. Z zielonego utkałam nawet coś w rodzaju sieci rybackiej i ozdobiłam nim okładkę. Mam nadzieję, że uchwyciliście morski klimat, który starałam się zachować przy tworzeniu albumu. Zachęcam Was do tworzenia takich pamiątek, zwłaszcza, że ta cała linia Adventure Awaits daje dużo możliwości, „na tacy” macie podane gotowe napisy i grafiki.”

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bardzo dziękujemy Kasiu za tak wspaniałe inspiracje, przygotowane specjalnie z myślą o nas 🙂
Kochani! Pamiętajcie, że swoimi pracami, z naszych kolekcji możecie podzielić się na FB w grupie inspiracyjnej: CRAFT O’CLOCK Inspiracje!

 

You may also like...

1 Response

  1. mirosek napisał(a):

    Kociaki wymiatają 🙂 cudna jest ta kolekcja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *