Dziecięcy EXPLODING BOX z kolekcji MY CAT FRIEND

Witajcie 🙂

Dziś przychodzę do Was z inspiracją na urodzinki dla kilkuletniego dziecka, a wiadomo, że każde maleństwo uwielbia słodkie i urocze kotki! Dlatego też, do zrobienia mojego boxa idealnie wpasowała się nasza nowa kolekcja MY CAT FRIEND.

Zacznijmy od tego, że bazę zrobiłam od podstaw samodzielnie z białego papieru BAZOWEGO 30,5 x 30,5 cm. Do oklejenia boków boxa używałam papierów z dużej kolekcji i były to papiery: 01 oraz 04. Na samym środku powstał 3 piętrowy tort, który również wykonałam sama, jest on przyozdobiony różnymi kwiatuszkami, część papierowych a część wykonanych z foamiranu. Wracając do ścianek mojego boxa, do ozdobienia ich użyłam głównie elementów do wycinania, które znajdują się na rewersie strony okładkowej oraz kilku naszych fantastycznych nowości czyli DIE – CUTSY! Jest to niesamowite ułatwianie pracy, bo wystarczy wyciągnąć z arkusza i użyć! Do wykończenia pracy dodałam kilka cekinów oraz napisy. Co do wieczka, postawiłam na prostotę, coś w rodzaju Clean&Simple. Mamy po prostu kilka elementów z wykrojnika, podniesionych na KOSTECZKACH 3D, oraz słodki kotek ze wspomnianych wcześniej DIE-CUTSów.

Myślę, że wszystko już napisałam więc teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

DODATKI:

KLEJENIE:

BAZY:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak myślicie, spodoba się taki prezent kilkuletniemu dzieciaczkowi? Szczerze, mi samej taki prezent sprawiłby ogromną radość 🙂

Pozdrawiam

 

You may also like...

1 Response

  1. mirosek napisał(a):

    Cudny box 🙂
    boxem z takimi kociakami sama bym się ucieszyła a co dopiero dziecko 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *