COŚ DLA KOBIETY-wyzwanie z blogiem ART-PIASKOWNICA

Witajcie!

Zgodnie z ostatnią obietnicą, o wyzwaniach które tworzymy z blogiem ART PIASKOWNICA, zapraszamy Was dziś na kolejne wyzwanie! Tym razem tematem przewodnim jest: „Coś dla kobiety”

Temat jakże przyjemny i bliski sercu, prawda?

Wszelkie szczegóły dotyczące samego wyzwania znajdziecie na blogu ART PIASKOWNICA – KLIK, na który serdecznie zapraszamy!

Jesteście ciekawi jak nasz Design Team poradził sobie z tym wyzwaniem? 🙂
Jeśli tak, to poniżej znajdziecie prace, które wraz ze mną przygotowały Hania, Kasia i Dorota. Miłego oglądania!

 

 

„Pierwsza Komunia dla małej kobietki to naprawdę ogromne wydarzenie. Pierwsza fryzura u fryzjera, wianek, nowa, bielutka sukienka… Niezwykłe emocje towarzyszące w  tym dniu najlepiej zachować na dłużej. Jak? Ja na tę okazję przygotowałam box, wypełniony po brzegi kwiatami.Całość dopełnia piękna kolekcja MÓJ SKARB – DZIEWCZYNKA, która nadaje lekkości i dziewczęcości poprzez właśnie te piękne kwiatki Mam nadzieję, że będzie to idealna pamiątka przypominająca ten dzień.”

 

 

„Kobiety nie zawsze są duże i dorosłe. Są też takie nieduże, a nawet całkiem jeszcze małe 🙂 Te małe kobietki także lubią dostawać prezenty. Równie mocno (a niekiedy nawet bardziej, niż te dorosłe) potrafią docenić prezent zrobiony własnoręcznie. Dla takiej właśnie niedużej kobietki powstały dwie kartki urodzinowe. Jedna z shaker boxem, druga płaska, za to z dużą ilością kółek i kółeczek. Obie kartki powstały głównie z kolekcji My cat friend, z niewielkim dodatkiem kolekcji Mój skarb – dziewczynka. Kotki były obowiązkowe, bo to ulubiony motyw małej Jubilatki :)”

 

 

„Dla kobiety, która uwielbia czekoladę dodatkiem do prezentu musi być coś słodkiego. Jeśli jeszcze jest to ładnie opakowane to jest to zestaw idealny. Stworzyłam czekoladownik z kolekcji „ALWAYS TOGETHER” delikatnie ozdobiłam papierowymi  kwiatami i listkami z papieru BASIC #4.

 

 

 

„Ja mam dziś kartkę dla prawdziwej fighterki. My kobiety jesteśmy mistrzyniami w pokonywaniu przeszkód, godzeniu obowiązków i jeszcze wykrzesania energii na nasze kobiece sprawy, chwile odpoczynku, uśmiechy. W kobietach siła! Warto to czasem przypomnieć mamie, siostrze, przyjaciółce. Przetrwamy wszystko, stąd odważny stempelek z napisem survivor w otoczeniu delikatnych kwiatów i koronek. ”

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, że wspólnie z dziewczynami zachęciłyśmy Was do wzięcia udziału w wyzwaniu. Bawcie się dobrze!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *