Kocie NOTESY z kolekcji MY CAT FRIEND

dav

Cześć!
Nie jest tajemnicą, że koty są moją wielką miłością. Podobno jak na rękodzielnika przystało. Dlatego też kolekcja papierów My Cat Friend jest tą, którą chyba zawsze będę darzyła ogromnym sentymentem. Gdy tylko mam okazję, idzie ona pod nożyczki.A jakby mi radości było mało z samych papierów, to do kompletu dostałam coś jeszcze, ale co to jest, przekonacie się później. Teraz zdradzić mogę, że wiąże się to z głównym kierunkiem moich wytworów.
Zostawmy więc tajemnicę na chwilę z boku i przejdźmy do rzeczy, o których pisać trzeba najpierw. Jak już wielokrotnie mogliście zobaczyć, uwielbiam papier scrapowy łączyć z papierem kraftowym. Nie inaczej uczyniłam na notesach, które dzisiaj Wam przedstawiam. Dodam jeszcze, że notes miał być z założenia jeden, ale papier My Cat Friend… Sami rozumiecie 😉
Są więc dwa. Na każdym z nich, rolę pierwszoplanową pozornie gra wspomniany wcześniej papier kraftowy. Bez dwóch zdań zajmuje on największą część okładek. Ale to koty są tu wisienką na torcie. Koty na okładce i (uwaga – teraz zdradzam tajemnicę) koty w środku! Jeden notes zdobią kociaki wycięte z dużego arkusza 01:

Drugi natomiast zawładnęły die cutsy:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:
KOLEKCJA:

kolekcja My Cat Friend zestaw 30,5 x 30,5 cm

kolekcja My Cat Friend arkusz die cuts

BAZY:

baza kraft 30,5 x 30,5 

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca PET 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 1mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 2mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 3mm – szer. 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 Kolekcja poleca się do przesłodkich projektów. Jeśli brakuje Wam trochę cukru, nie czekajcie dłużej z jej cięciem 😉
Pozdrawiam

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *