Back to BASIC! – WYZWANIE DT

Hej!

Pamiętacie nasze papiery bazowe? Stworzone specjalnie dla Was, o zwiększonej gramaturze, żeby nadawały się pod mediowanie oraz np na bazy pudełek? Jeśli nie to zapraszamy do sklepu, tam nadrobicie zaległości 😉 GO to BASIC 🙂

Aby Wam przypomnieć co można z nich wyczarować zapraszam na filmik z małą prezentacją.
A poniżej na prace, które stworzyły nasze zdolne dziewczyny 🙂

„Hello everyone,
Today I brought you a table decoration. A pencil holder is an excellent decor for any desk and a great gift for anyone. The pencil holder was made of wood, 10 cm high, based on white gesso. I wanted a solid, elegant decoration, so I chose the BASIC # 6 and white base paper I used the Stencil I used. The decoration is a self-made flower made from basic cardboards with some leaves. I only made a few spray beans.

I hope you can inspire such a gift idea and memo that you would use Basic cards.”

„Wykonałam dwa tagi. Okleiłam je papierem basic #1 i basic #2, oba w rozmiarze 15x15cm. W połączeniu z kilkoma wycinankami i die cutsami z kolekcji Celebrate Today oraz Lavender Hills, powstały projekty w stylu shabby chic.”

„Przygotowałam na wyzwanie DT HOME DECOR oczywiście z papierów bazowych. Na ścianie w korytarzu będzie u mnie wisiał napis HOME. Papiery bazowe idealnie wpasowały się w wystrój pomieszczenia. Użyłam arkusza BASIC#06 oraz BASIC#01. Dodatkowo ozdobiłam je wyciętymi elementami z kolekcji „Lavender Hills” przyklejonymi na kostkach dystansowych.”

„Cześć

Ja wykonałam notes i kartkę urodzinową z kolekcji MOM’S GARDEN Wiecie….przyznam się Wam,że nigdy wcześniej nie miałam czasu na wycinanie kwiatków ani żadnych elementów z papieru,zawsze korzystałam już z gotowych, ewentualnie sama czasem zrobiłam. Teraz odkryłam ile przyjemności sprawia takie wycinanie. Kto tego nie robił do tej pory, to zachęcam. Papiery Craft O’Clock dają dużo możliwości.Jako papier bazowy użyłam BASIC #5.   Pod nim ukrywa się papier kraft , który daje dodatkowe usztywnienie i wzmocnienie okładki notes,”

„Cześć:)

W ostatnim czasie często sięgam po różne media, więc postanowiłam sprawdzić, jak papiery Basic będą sobie z nimi radzić. Wybrałam papier BASIC #6,gdyż pasował kolorystycznie do zdjęcia. Zapomniałam użyć clear gesso, ale mimo wszystko papier dobrze przyjął pozostałe media (pastę strukturalną, embosing na gorąco, tusze, farby akwarelowe oraz mgiełki). Na zdjęciu innym wybijającym się elementem jest czerwony, dlatego dodałam BASIC #5.  Na koniec wycięłam kwiaty z MY CHRISTMAS WISH 05 i inne elementy z ZIMOWE CHWILE – ZESTAW DODATKÓW DO WYCIĘCIA”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

I jak? Uważacie, że sobie poradziły? Ja jestem pod wrażeniem! Mam nadzieję, że Was zainspirujemy i pokażemy, że BASICI też mają potencjał 🙂

Buziaki!

You may also like...

1 Response

  1. Dżastii napisał(a):

    Dziewczyny supr sobie poradziłyście z tym wyzwaniem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *