Souvenir form Holidays – WYZWANIE Art Piaskownica

SONY DSC

Witajcie!

Zgodnie z ostatnią obietnicą, o wyzwaniach które tworzymy z blogiem ART PIASKOWNICA, zapraszamy Was dziś na kolejną zabawę! Tym razem tematem przewodnim jest Pamiątka z wakacji.

Temat niesamowicie przyjemny, wszak nadal mamy wakacje 🙂

Wszelkie szczegóły dotyczące samego wyzwania znajdziecie na blogu ART PIASKOWNICA, na który serdecznie zapraszamy!

Jesteście ciekawi jak nasz Design Team poradził sobie z tym wyzwaniem? 🙂
Zapraszam do oglądania prac!

Cześć. Na wyzwanie Souveir  from holiday przygotowałam album typu hidden hinge na gotowej bazie. Ta forma albumu pozwoliła mi na dodanie wakacyjnych pamiątek – muszelek oraz buteleczki z piaskiem. Ozdoby są mocno przestrzenne, efekt ten, miejscami wzmocniłam jeszcze poprzez podklejenie części elementów jak die cutsów na kosteczki 3D.

Do oklejenia albumu wykorzystałam 2 kolekcje: MARZENIA O PORANKU II oraz ADVENTURE AWAITS. Album docelowo ma być na moje wspomnienia z egzotycznych wakacji, dlatego też część stron postanowiłam ozdobić motywami kwiatowymi, które wycięłam z zestawu do wycinania MARZENIA O PORANKU. Album dodatkowo rozbudowałam o dodatkowe miejsca na wklejenie zdjęć. Do części flap wykorzystałam gotowe bazy kartkowe kraft sztalugowe 10,5 – 15 cm, część stworzyłam sama wycinając z papieru bazowego kraft 30,5 – 30,5 cm. Żeby flapy się nie otwierały zrobiłam zapięcia z ćwieków i sznurka. A całość prezentuje się tak:


Moja propozycja to home decor w formie ramki na zdjęcia lub na ulubiony cytat, myśl związaną z konkretnym wydarzeniem lub stylem wakacyjnego wypoczynku, tak po prostu. Dla mnie czas wakacyjny to mnóstwo podróży motocyklowych, spotkań, ognisk, uśmiechu. Dzieje się dużo, dlatego postanowiłam dosyć nudną ramkę błąkającą się po domu ozdobić dodatkami i elementami z kolekcji LADIES & GENTLEMEN. Wspaniałe połączenie kolorów tej kolekcji oraz ukochanych przeze mnie kwiatów oddaje w całości wszystko co kojarzy mi się z wakacjami. Na ramce znajdziecie poprzeplatane z kwiatami, zbierane przeze mnie nad morzem kamienie i muszelki, o które walczyłam z falami. Po dokładniejszym przyjrzeniu się zobaczycie moje największe znalezisko – skamielinę 🙂 Dopełnieniem całości są także wspaniałe DIE-CUTS, tekturki oraz napisy z kolekcji ADVENTURE AWAITS oraz sznurki Ladies&Gentlemen. Jak zwykle niezawodna okazała się supermocna taśma PET. Moja ramka ma dwie strony, stąd dwa różne oblicza. Zachęcam do tej formy upamiętnienia wspomnień.

Hej, to zadanie było dla mnie bardzo twórcze. Zależało mi aby oddać charakter miejsc w których byłam, jak również wkomponować moje „zgubiska”. A więc powstały tagi z wykorzystaniem drobnych kamyczków znalezionych na ścieżkach oraz suszone kwiaty. Całość wykonałam na małym zestawie papieru ADVENTURE AWAITS oraz z DIE-CUTS również z tej serii. Swoje tagi wykonałam z baz w kolorze białym dostępnych w sklepie. Bardzo lubię tą kolekcję bo idealnie nadaje się ona jak i do klimatów wakacyjnych tak i do klimatów Vintage, które przedstawiłam na z jednym z tagów by oddać klimat „Escape room”. Swoją drogą polecam na pochmurne dni 🙂

„Hello everyone,
I started to keep the summer memories. Now I’ve made a mini leporello album, which is the perfect set for ADVENTURE AWAITS. This kit fits with all sepia photos with blue and green colors.
The mini album can store 10 x 10 cm and 10 photos in it. I placed a foil bag in the inside of the cover where cards can be made.
In this album, I do only the beautiful Ternger and Urban Scenes, where it is a fascinating nature. I used to decorate the pages of the paper set and use a die cut. On the burial ground, I made shellfish bought as a souvenir during the holiday. Remembering this holiday too.

The Adventure Awaits kit for such an album is the most perfect.”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, że dziewczyny zachęciły Was do wzięcia udziału w wyzwaniu. Bawcie się dobrze!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *