POZNAJ NASZE DT – LINDA z Made by Groszek

Witamy serdecznie!

Dzisiaj przedstawiamy Wam bliżej Lindę, naszą kolejną utalentowaną Projektantkę. Jesteście ciekawi, co Linda o sobie napisała? I co na początek stworzyła? Zapraszamy do lektury.

Imię i nazwisko: Linda Dudziak

Pseudonim: groszek

Miejsca w sieci:

We wrześniu minęło 8 lat od założenia mojego bloga groszek na wrzosowisku, gdzie pokazuję swoje prace, mam także swoją stronę na Facebooku – Made by groszek, tam również, co jakiś czas się pojawiam 😉

Co robisz na co dzień?

Jestem przede wszystkim mamą dwóch chłopców, poza tym staram się łączyć ze sobą pasje i obowiązki, co kończy się chronicznym brakiem czasu.

Jak długo scrapujesz?

Przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęłam osiem lat temu, od tego czasu zmieniło się naprawdę wiele, ale z rozrzewnieniem wspominam nieśmiałe początki, gdy samemu próbowało się rozwiązać wiele zagadek – jak te piękne kartki są zrobione, z czego, gdzie można kupić te urocze elementy?

Kto lub co sprawiło, że zaczęłaś swoją przygodę ze scrapbookingiem?

Przeglądając w internecie przeróżne strony dotyczące rękodzieła, można było natrafić na takie słowo jak „scrapbooking” – od razu zachwyciły mnie niesamowite prace zagranicznych i rodzimych artystek, to było jak odkrycie. Niewiele było wtedy blogów o tej tematyce, jednak na każdy wpis czekało się z gorączkową niecierpliwością, aż pojawiła się myśl o własnym blogu.

Jaka była Twoja pierwsza praca?

Pamiętam, że moja pierwsza praca, z racji tego, że papiery do scrapbookingu nie były tak dostępne jak to jest dzisiaj, została zrobiona na kawałkach … tapet 🙂

Co jest Twoją najmocniejszą stroną w rękodziele? W czym się specjalizujesz?

Nie uważam, że mam jakiekolwiek mocne strony, ale największą przyjemność sprawia mi robienie kartek (zwłaszcza dziecięcych), albumów, a szczególnie tych w mniejszym formacje, oraz scrapów.

Czym jeszcze się interesujesz oprócz scrapbookingu?

Moją największą pasją jest czytanie książek – im właśnie poświęciłam swojego drugiego bloga.

 

W najnowszej kolekcji Zimowe Chwile Craft O’Clock od razu się zakochałam, pomimo tego, że pięknie prezentuje się na pracach świątecznych można ją także wykorzystać do innych, zupełnie nieświątecznych pamiątek czy albumów. Ja stworzyłam z tej jednej kolekcji dwie kartki – jedną z okazji Świąt Bożego Narodzenia, drugą – gratulacyjną.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *