ŚWIĄTECZNY ALBUM HARMONIJKOWY – kolekcja MY CHRISTMAS WISH

chanya13

Dzień dobry,

zapraszam Was dzisiaj na moją pierwszą indywidualną inspirację. Na nasze pierwsze spotkanie przygotowałam świąteczny album harmonijkowy, który zrobiłam z kolekcji My Christmas Wish. Zapraszam.

Do przygotowania albumu wykorzystałam gotową bazę w rozmiarze 14,5 cm na 19,5 cm. Okładki okleiłam czerwonym papierem w białe śnieżynki My Christmas Wish 05  . Papier docięłam do rozmiaru 13,5 cm na 18, 5 cm zostawiając biały margines dookoła. Następnie okleiłam koleje strony albumu – w sumie album pomieści 8 zdjęć w rozmiarze 10 cm na 15 cm. Wybrałam arkusze papieru: My Christmas Wish 01 , My Christmas Wish 02 , My Christmas Wish 03 , My Christams Wish 04. Z każdego arkusza wykorzystałam stronę z kompozycjami kwiatowymi. Papier docięłam tak, aby to kwiaty były główną ozdobą stron albumu. Ze względu na charakter albumu ( mało miejsca na przestrzenne ozdabianie ) dodałam jedynie kilka napisów z zestawu My Christmas Wish – napisy – Die Cuts . Każdy napis ma dwie wersje językowe: polską i angielską. Tym razem wybrałam wersję anglojęzyczną.

Kiedy miałam już oklejone wszystkie strony przyszedł czas na ozdabianie okładki. Tym razem mogłam już poszaleć z warstwami, które uwielbiam. Pozbierałam wszystkie ścinki, które mi pozostały z oklejania stron. Tym razem wybrałam ich jasne, neutralne strony. Dokładałam kolejne warstwy. Aby uzyskać efekt bardziej przestrzenny część elementów podkleiłam na taśmach piankowych 3D 3mm szer. 9mm oraz taśmach piankowych 3D 2mm szer. 9mm. Kiedy kompozycja wydała mi się już pełna uzupełniłam całość die cutsami z arkusza oraz napisem. Na koniec dodałam bombki, liście i kokardę. Okładka gotowa.

A całość prezentuje się tak:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

KLEJENIE:

Mam nadzieję, że moja praca się Wam spodobała i równie chętnie sięgniecie po kolekcję My Christmas Wish, która ma dwa oblicza: piękne kwiaty z jednej strony oraz uniwersalne wzory z drugiej. Czekam na Wasze prace, koniecznie się pochwalcie. Pozdrawiam.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *