NAJNOWSZE KOLEKCJE i KATARZYNA ŁUKASIEWICZ :)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Witajcie serdecznie,

Dziś przychodzimy do Was z inspiracjami z naszych trzech najnowszych kolekcji. Każda z kolekcji zmieniła się w twórczych rękach naszego gościa w same cudowności :).

Jeżeli jesteście ciekawi co przygotowała Kasia, to serdecznie zapraszamy!

Kasię Łukasiewicz gościmy już kolejny raz. I kolejny raz jesteśmy zachwyceni, jakie wspaniałości nam Kasia przygotowała.

KOLEKCJA LAVENDER HILLS:

„Moja pierwsza praca to patchworkowy blejtram 30×30 cm wykonany z kolekcji Lavender Hills.

Musicie mi uwierzyć na słowo, że on naprawdę pachnie lawendą, a to za sprawą zasuszonych kwiatków (lawendy rzecz jasna), które umieściłam w woreczkach w centralnej części pracy. Blejtram spełnia więc teraz rolę nie tylko dekoracyjną ale będzie przyjemnie pachniał i odstraszał mole (a wierzę, że i komary :-).
W kwadratach dookoła umieściłam grafiki, które znajdziecie w tej kolekcji, właściwe na mojej pracy macie ich pełny przegląd: doniczki, wazony, ptasie budki, buteleczki z olejkiem, wazony, rower – wszystko ukwiecone lawendą. W tej kolekcji lawendowy fiolet połączony  jest z pistacjową i niekrzykliwą zielenią, co sprawia, że każda praca będzie delikatna i lekka.”

 

KOLEKCJA BRR.. IT’S COLD OUTSIDE:

„Kolejna inspiracja to praca z kolekcją Brr.. It’s Cold Outside. Tu spodobało mi się połączenie zimnych błękitów i czerni. No i te urocze wzorki – takie skandynawskie, przypominające ciepły sweter. Z tej kolekcji stworzyłam tagi, które mogą posłużyć jako zawieszki do prezentów świątecznych. Tagi mają kilka warstw oddzielonych od siebie z pomocą taśmy dystansowej 3D – 3 mm.”

 

KOLEKCJA MY CHRISTMAS WISH:

„I kolejne zawieszki – ale tym razem w kształcie bombek – z kolekcji My Christmas Wish. Tutaj kolory tradycyjnie świąteczne – bardzo nastrojowe. Też postawiłam na warstwy i kilka ozdób „przyprószonych” białym gesso.”

 

„Każda z kolekcji Craft O’Clock ma mnóstwo grafik do wycinania, pasujące kolorystycznie i tematycznie napisy, co sprawia, że praca z nimi jest naprawdę przyjemna i wygodna, więc jeszcze raz dziękuję za zaproszenie do stworzenia gościnnych inspiracji.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

My dziękujemy Kasi za wspaniałe inspiracje! Ogromną przyjemnością było goszczenie w naszych progach tak wspaniałego gościa!

Mamy nadzieję, że jesteście zainspirowani pracami Kasi tak samo jak my. Czekamy na Wasze wspaniałe prace z wykorzystaniem naszych najnowszych kolekcji :).

Pozdrawiamy serdecznie!

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *