ALBUM walizka wspomnień – HOME… SWEET HOME

Cześć!

Kolekcja Home.. Sweet home dosłownie skradła moje serce! Do czasu jej powstania byłam pewna, że moimi ulubionymi kolorami i ogólnie zestawieniami kolorów, są pastele. Ale jak tylko zobaczyłam te cudne niebieskości w połączeniu z zielenią i czerwonym! to od razu przepadłam!

Kolekcja jest idealna! Jej sielskość przypomina babcine ogrody w lecie, zapach świeżo skoszonej trawy na łące i smak ciepłego mleka o poranku u babci na wsi… Też tak macie?

Jak tylko ją zobaczyłam od razu wiedziałam co z niej powstanie! Domyślacie się?
Oczywiście! Nie mogło powstać nic innego jak albumowa walizka wspomnień. I to jakich?! U mnie będzie to pamiątka z wakacji, spędzonych u babci na wsi <3 (choć mam jeszcze drugi pomysł – o nim w filmiku 😉 )

Jako bazę wykorzystałam beermatę oklejoną papierem kraft 30×30. Idealnie dopasował się do całej kolorystyki.
Do kieszonek powędrowały nie tylko maty na zdjęcia ale również karty do Project Life, które znajdziecie w dużym zestawie papierów. 🙂

Kwiaty z kolekcji są tak ozdobne, ze zbyt wiele dodatków nie musiałam używać, a i tak uzyskałam efekt dopełnienia 🙂 Kilka kwiatów na okładce, do tego napis z grubej hdf i zielona, soczysta wstążka i oto jest 🙂 Wakacyjna walizka wspomnień!

Jak ktoś ma ochotę zapraszam Was na króciutki filmik, gdzie dokładnie możecie zobaczyć album. Zapraszam!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Podoba Wam się taka forma albumu? Mam nadzieję, że tak 🙂 Ja tymczasem zabieram się za uzupełnienie w zdjęcia mojej walizki <3

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *