Gościnna projektantka – DOROTA

Cześć!

Pamiętacie Dorotę z Dorisowych Potworków? Dorotka inspirowała nas przez ostatnie kilka miesięcy! Tym razem jednak występuje u nas jako GOŚĆ specjalny 🙂
Zobaczcie co ciekawego przygotowała dla Was z naszych ostatnich nowości!

„Hej!
Czy Wy także miałyście problem z decyzją, która z rewelacyjnych nowości pierwsza zostanie pocięta? Ja jestem zachwycona wszystkimi i wybór był ciężki. Jednak lato wróciło nad morze i przegoniło zimowy nastrój. Dlatego na moim craftowym stoliku wylądowała kolekcja lawendowa. Subtelna, pastelowa, przywodząca na myśl przepiękne, pachnące prowansalskie pola lawendy. Ogarnięta sielską aurą wspomnień podróży przez Francję wykonałam dwie kwieciste kartki. Takie po prostu, bez okazji,  bardziej dla siebie, dla zwyklej przyjemności scrapowania.
Praca z tą kolekcją sprawiła mi wielką przyjemność i obudziła tęsknotę za wojażami. Póki co cieszę się widokiem lawendy w moim scrapowym kącie i na balkonie, ale kto wie… Może dać upust tej podróżniczej tęsknocie?”
„Tym razem „pod nóż” poszła zimowa kolekcja Brr… it’s cold outside. Jednak nie dałam się ponieść chłodnemu klimatowi i poczyniłam ukwieconą karteczkę w niekoniecznie zimowej odsłonie. Papiery Reni, jak zwykle, okazały się uniwersalne, na każdy temat i okazję.
Z pewnością wrócę do nich w chłodniejszy wieczór ;)”
  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak kochani? Ja jestem zachwycona pracami Doroty!
Mam nadzieję, że zainspirowała nie jedną z Was 🙂
Pozdrawiam!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *