BASIC #7 w roli głównej na LO

dav

Cześć!

Mamy już wrzesień, ale ja jeszcze żyję wspomniami letnich wypraw. Dzięki temu, że młodzież nam podrosła, mogliśmy się wybrać daleko, a raczej wysoko. W związku z tym, przygotowałam na dzisiejszą inspirację coś, co w moim portfolio pojawia się bardzo rzadko.

Mam na myśli layout. Szczerze się z tą formą nie lubimy, ale przemogłam się, bo po pierwsze lubię wyzwania, po drugie, zdjęcie, które udało się zrobić mojemu mężowi, musiało zyskać jakąś oprawę. Kompozycja jest bardzo prosta. Opiera się na układzie prostokątów z bazy w kolorze kraftowym. Całość dopełniają tekturowe koronki i odrobina mgiełki. Do stworzenia LO przekonały mnie nasze nowe Basici. Piękne deski idealnie komponują się z naszym krajobrazem.
Do stworzenia tego projektu niezbędne okazały się taśmy piankowe. To dzięki nim udało się ułożyć przestrzenną kompozycję.
Wisienką na torcie jest napis wycięty z paska, który znajdziecie w kolekcji Adventure Awaits. Wszystko zamknięte w trzech słowach.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:
KOLEKCJA:

BASIC #7 – jednostronny papier 30,5cm x 30,5cm

kolekcja Adventure Awaits zestaw papierów 30,5 x 30,5 cm

BAZY:

baza kraft 30,5 cm x 30,5 cm

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca PET 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 1mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 2mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 3mm – szer. 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zachęcam Was gorąco do sięgania po formy, które niekoniecznie nam odpowiadają. Możemy sobie zrekompensować dyskomfort, używając do takiego projektu, naszego ulubionego papieru.

Pozdrawiam

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *