Okrągła kartka sztalugowa z dodatkiem RETRO VIBES.

Witajcie, przygotowałam dla Was mały kurs na nietypową, bo okrągłą kartkę sztalugową. Nie macie wykrojników? Nie posiadacie specjalistycznych narzędzi? Tym lepiej! To post właśnie dla Was 🙂 Poczujcie ze mną RETRO VIBES Zapraszam!

Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z szeroko pojętym światem hand made i nie dysponował wieloma narzędziami. Ja miałam dokładnie tak samo, ale linijka, cyrkiel i ołówek był zawsze. Chciałam pokazać Wam jak łatwo można przy pomocy prostych narzędzi zrobić ciekawa kartkę, moja dzięki kolekcji RETRO VIBES nada się doskonale na upominek dla mężczyzny. Pociętą białą bazę udekorowałam papierami z małego bloczka RETRO VIBES, DIE-CUTS oraz napisami z kolekcji. Piękne kolory i wzory uzupełniły kompozycję kolorystyczną. Swoją rolę spełniła także dwustronna taśma klejąca 9mm oraz taśma PET. Trochę trójwymiarowości uzyskałam przy pomocy taśmy 3D.

Możliwości jest wiele, spróbujcie sami.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

KLEJENIE:

BAZY:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jeśli skusicie się na zrobienie takiej formy to koniecznie się pochwalcie. Swoje prace wrzucajcie w komentarzu lub wrzucajcie zdjęcia na naszej grupie na FB. Śledzę Wasze wpisy na bieżąco 🙂 Może macie własny pomysł na Retro kolekcję? Już nie mogę się doczekać.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *