Album Be happy – kolekcja Retro Vibes

Dzień dobry,

Macie ochotę na kolejny album w moim wydaniu? Zapraszam. Nawet nie wiecie jaką frajdę mam przy ich tworzeniu. Coś dodać, coś zmienić … oczywiście głównym moim celem jest, jak zwiększyć powierzchnię zdjęciową. Stąd też, dzisiaj pokażę Wam między innymi wodospad i twist panel pop-up.

Album jest niewielkich rozmiarów 15-15 cm i posiada 6 kart. Korzystałam z gotowej bazy. Strony albumu ozdobiłam papierami z kolekcji Retro Vibes. Pomimo tego, że album jest niewielki na jego ozdobienie zużyłam duży bloczek i mały bloczek papierów Retro Vibes. Dodatkowe strony w albumie powstały na bazie papieru Kraft 30,5-30,5 cm oraz na bazach kartkowych kraft 13,5-13,5 cm.

Dzięki temu, że w albumie umieściłam wodospad – na jednej stronie zamiast 1 zdjęcia możemy wkleić 10, co prawda małych, ale zawsze. W kieszeniach umieściłam dodatkowe maty na zdjęcia. Wszelkiego rodzaju harmonijki i zakładki pozamykałam przy pomocy ćwieka i sznureczka. Strony ozdobiłam „ma płasko” poprzez dodanie napisów oraz Die-cutsów Retro Vibes.

Wahacie się czy zakupić papiery Retro Vibes? Może mój album Was przekona, że jest to kolekcja uniwersalna – odpowiednia zarówno do prac dla kobiety jak i dla mężczyzny. Gdzie wyraziste wzory przeplatają się z uniwersalnymi, w neutralnych kolorach. Jestem ciekawa czy mój album się Wam spodobał?

 

Wykorzystane produkty:

KOLEKCJA:

kolekcja Retro Vibes – dodatki DIE-CUTS

kolekcja Retro Vibes – zestaw papierów 30,5-30,5cm

kolekcja Retro Vibes – zestaw papierów 15,25-15,25 cm

kolekcja Retro Vibes – napisy

BAZY:

baza kraftowa 30,5-30,5 cm

baza kartkowa kraftowa 13,5-13,5 cm

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejące PET 6mm


Pozdrawiam

 

You may also like...

2 komentarze

  1. Verde napisał(a):

    Rzeczywiście uniwersalne papiery. Bardzo podoba mi się niebieski papier z promieniami, zaczyna się na prawej stronie i jego kontynuacja na lewej ☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *