Gościnna projektantka – DOROTA Dorisowe potworki

Hej!
Pamiętacie Dorotę  z dorisowych potworków? Dziś w ramach wpisów gościnnych, przygotowała dla Was niesamowite prace 🙂 ciekawi?

 
Witam!
Jak to ze mną bywa – przewrotnie – użyłam kolekcji On the couch do wykonania kartek gratulacyjnych dla bardzo zdolnych, zapracowanych kobiet. Cudne papiery o fakturach materiałów przywodzących na myśl ciepło, komfort i domowe zacisze z pewnością jeszcze wykorzystam zgodnie z przeznaczeniem. Jednak tym razem zawołała do mnie moja ukochana kolorystyka: połączenie żółcieni i szarości. Jest dynamiczne, nowoczesne, jak moje wyróżnione kartkami koleżanki. Fantastyczne desenie i elementy do wycinania nie wymagają użycia wielu dodatków, żeby osiągnąć efekt wow! U mnie jedynie trochę gesso i stempel. Prawda, że wystarczy?
Tym razem „pod nóż” poszła zimowa kolekcja Brr… it’s cold outside. Jednak nie dałam się ponieść chłodnemu klimatowi i poczyniłam ukwieconą karteczkę w niekoniecznie zimowej odsłonie. Papiery Reni, jak zwykle, okazały się uniwersalne, na każdy temat i okazję.
Z pewnością wrócę do nich w chłodniejszy wieczór 😉
Na moim craftowym stoliku już jakiś czas temu wylądowała kolekcja lawendowa. Subtelna, pastelowa, przywodząca na myśl przepiękne, pachnące prowansalskie pola lawendy. Ogarnięta sielską aurą wspomnień podróży przez Francję wykonałam dwie kwieciste kartki. Takie po prostu, bez okazji,  bardziej dla siebie, dla zwykłej przyjemności scrapowania.
Praca z tą kolekcją sprawiła mi wielką przyjemność i obudziła tęsknotę za wojażami. Póki co cieszę się widokiem lawendy w moim scrapowym kącie i na balkonie, ale kto wie… Może dać upust tej podróżniczej tęsknocie?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak kochani?
Mam nadzieję, że zainspirowała nie jedną z Was 🙂
Pozdrawiam!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *