NOTES i KARTKA – HOME…SWEET HOME

Cześć,

Święta zbliżają się wielkimi krokami, pewnie jesteście w trakcie świątecznej, scrapowej gorączki. Jeśli nie macie już ochoty robić kolejnej pracy z typowo świątecznych papierów, zapraszam do zobaczenia mojego świątecznego notesu oraz zimowej kartki, zrobionych z kolekcji HOME…SWEET HOME.

W ramach zadania miałam do przygotowania coś zimowego lub świątecznego z kolekcji. Postawiłam na świąteczny notes oraz zimową kartkę.

Bazę notesu stanowią dwie karty birmaty (A4 podzielone na pół), które obłożyłam dużymi papierami: przód #06 oraz #05, tył #03 oraz #04. Dodatkowo na okładkę dodałam pozostałą część papieru #03  oraz papier z sercami z ZESTAWU PAPIERÓW 15,25 na 15,25 CM. Dokleiłam także NAPIS DIE CUTS „Home…Sweet Home”, gdyż celem notesu jest dokumentowanie wspomnień, tradycji a nawet zdjęć z kilku najbliższych świąt Bożego Narodzenia. W środku notesu znajdują się 4 karty stanowiące przegródki, zrobiłam je z papieru BAZOWEGO w kolorze KRAFT. Nie mam typowego narzędzia do notesów, zatem użyłam crop-a-dile, a całość przewiązałam CZERWONYM SZNURKIEM.

Kartkę przygotowałam na BIAŁEJ BAZIE 13,5 na 13,5 CM. W tle okienka widać niebieski papier w białe kropki oraz domki z ZESTAWU PAPIERÓW 15,25 na 15,25 CM.Na pierwszym planie jest papier w deski z tego samego zestawu. Do stworzenia przestrzeni między warstwami użyłam DWUSTRONNEJ TAŚMY PIANKOWEJ.

A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:
KOLEKCJA:

kolekcja HOME…SWEET HOME – zestaw papierów 30,5 na 30,5 CM

kolekcja HOME…SWEET HOME – zestaw papierów 15,25 na 15,25 CM

kolekcja HOME…SWEET HOMENAPISY DIE-CUT

DODATKI:

czerwony SZNUREK

BAZY:

baza kraft 30,5 x 30,5 

BIAŁA baza 13,5 na 13,5 CM

KLEJENIE:

dwustronna taśma piankowa 3D 3mm – szer. 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zimowe, czy świąteczne prace nie muszą być koniecznie przygotowane z dedykowanych papierów. Wystarczy odnaleźć odpowiednią kolorystykę i niemal każdą kolekcję można wykorzystać w sposób mniej standardowy. A Wy, jakie kolekcje wykorzystujecie do świątecznych lub zimowych prac?

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *