NOWOŚCI – kolekcja „… AND REMEMBER”

Hej!

Dziś mamy dla Was kolejną porcję nowości! Na naszych półkach zawitała piękna kolekcja …AND REMEMBER.

Ta kolekcja łączy w sobie nostalgiczne wspomnienia z przeszłości oraz energiczną motywację na przyszłość. Chcecie się przekonać jak wyglądają?

Jeśli tak, to zapraszam Was na film, gdzie „na żywo” pokazuję je w pełnej krasie 🙂

A teraz czas na prace naszego zespołu 🙂

Dzień dobry, w ramach prezentacji kolekcji …And Remember przygotowałam romantyczny, kobiecy album. Pełen kieszonek, zakładek zamykanych na magnesy i motyli. Do wykonania albumu wykorzystałam mały i duży bloczek papierów. Strony ozdobiłam dodatkami do wycinania, napisami, die cutsami oraz kartami do PL, które znajdują się w dużym zestawie papierów. Sam papier jest bogato zdobiony więc nie potrzebujemy zbyt wielu innych dodatków. Ja tą kolekcję pokochałam, a jak będzie z Wami? Pozdrawiam.


Cześć

Przygotowałam kartkę w nietypowym formacie niż zwykle i tym razem bez miejsca na życzenia czy dedykację a z drobnym przesłaniem. Chciałam Wam pokazać jak najwięcej z kolekcji AND REMEMBER, dlatego po raz kolejny użyłam minimum wykrojników a postawiłam na dostępne w kolekcji DODATKI DO WYCINANIA, DIE -CUTSY oraz NAPISY Wszystkie dodatki dla efektu przestrzenności kleiłam za pomocą taśm 3D dostępnych w sklepie od taśmy 1MM, 2MM oraz 3MM.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Zachwyceni? Czekamy na Wasze prace!! <3 😉

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *