NOWOŚCI – kolekcja „Felici’TEA'”

Cześć!

Jak jest za oknem… każdy widzi! Szaro, buro, ponuro. Nic wesołego! Dlatego dziś mamy dla Was kolejną nowość!A ona na pewno wywoła uśmiech na niejednej twarzy 🙂 Przedstawiamy FELICI’TEA’!

Zapraszam na przegląd kolekcji! Bo jest na co popatrzeć 🙂

A teraz czas na prace naszego zespołu 🙂

Cześć. Kolekcja Felici’tea skradła moje serce już na etapie projektowania. Po pierwsze, dlatego że kolory są delikatne, wzory piękne a kompozycje elegancje. Po drugie, we wrześniu moja córka miała robioną sesję roczkową i wiedziałam, że kolekcja będzie idealnie do nich pasować. Dlatego też przygotowałam dwie strony PL. Przyznam się że do tej pory zrobiłam jedną, może dwie rozkładówki, więc doświadczenia w tym aspekcie nie mam, ale kolekcja sama pozwala się zamienić na piękne ozdobienie albumu. Z arkusza 06 wycięłam karty do PL, tam gdzie potrzebowałam pionowych kart użyłam stron z zestawu 15,25 cm na 15,25 cm. Na koniec dodałam NAPISY i elementy wycięte z ZESTAWU DODATKÓW.

Delikatność, pudrowe kolory, piękne kwiaty i grafiki to coś co sprawia że nie mogę oprzeć się kolekcji Felici’Tea`. Idealne zestawienie kolorystyczne do wielu projektów, o czym sami się na pewno niebawem przekonacie 🙂 Ja zrobiłam z niej trochę nietypowy album harmonijkowy oraz do kompletu tag. Nietypowy, bo otwiera się go w górę (Przepraszam Was za zdjęcia, nie miałam jak to przestawić). Wykorzystałam arkusz 04 oraz arkusz 05 z dużych formatów, pozostałe z zestawu małych arkuszy. Dodatkowo nie mogłam się oprzeć i pocięłam niezastąpiony dla tej kolekcji zestaw dodatków do wycinania. Kompozycję dopełniłam NAPISAMI z kolekcji.

 

Cześć. Nie mogłam się oprzeć kolekcji Felici’Tea’ i nożyczki poszły w ruch. Tak na szybko stworzyłam LO, które uwiecznia jedno z moich ulubionych zdjęć przedstawiających moje siostry. Jest słodko i kobieco. Wykorzystałam tutaj i kilka arkuszy z zestawu 30,5×30,5cm, dwa arkusze z zestawu 15,25×15,25cm, NAPISY i dodatki wycięte z ZESTAWU DODATKÓW. Mam nadzieję, że Wam również szarości, róż i mięta z tej kolekcji spodobają się tak bardzo jak nam :).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Zachwyceni? Czekamy na Wasze prace!! <3 😉

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *