NOWOŚCI – kolekcja „BOLD & GLAMOUR”

Dzień dobry!

Kolejny dzień i kolejne nowości na naszych półkach! Tym razem jest to kolekcja zupełnie inna niż wszystkie 🙂

Łączy ze sobą piękny, głęboki granat i róż! Ciekawe? Poczekajcie aż zobaczycie dodatki! Jak Glamour – to musi być coś błyszczącego! i tak jest. Niektóre elementy z dodatków, specjalnie dla Was zostały pociągnięte złotą farbą – efekt? Sami oceńcie!

Zapraszam na film z prezentacją 😉

A teraz czas na prace naszego zespołu 🙂

 

Z naszych cudownych, błyszczących papierów przygotowałam pudełko skrywające małą radość. Chwila odpoczynku z kubkiem herbaty, gdy za oknem hula wiatr… To jest właśnie szczęście. Na pudełku znajdziecie papiery zarówno z małego, jak i dużego zestawu kolekcji Bold & Glamour. Kompozycję utworzyłam z zestawu dodatków do wycięcia. Musicie wiedzieć, że znajdziecie w nim elementy drukowane złotą farbą! A przy torebkach herbaty przyczepiłam serduszka wycięte z pasków, które możecie dostać gratis przy zakupie w naszym sklepie.

Kolekcja Bold & Glamour pewnie niektórych z Was zaskoczy 🙂 ale zapewniam, że zaskoczy pozytywnie! Mnie zafascynowało w niej to, że w łatwy sposób można wykonać z niej prace pełne głębi, przepychu i blasku, a jednocześnie pozwala ona na stworzenie delikatnych i romantycznych prac. O co dokładnie mi chodzi ? Myślę, że przygotowane na dziś tagi dokładnie pokażą tą różnicę 😉

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Zachwyceni? Czekamy na Wasze prace!! <3 😉

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *