HOME DECOR – kolekcja LAVENDER HILLS

Cześć,

Świąteczne prezenty już za nami, a pogoda nie nastraja do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Mimo tego, postanowiłam zrobić lekką, wiosenną dekorację z papierów z mojej ulubionej, lawendowej kolekcji. Zapraszam do wspólnej podróży:)

Zbliża się koniec roku, więc czas na noworoczne postanowienia. Przygotowałam dekorację, która swoją lekkością, wiosenną barwą oraz tekturką, ma przypominać o aktywności sportowej. Z BASIC #07 – JEDNOSTRONNY PAPIER 30,5 na 30,5 CM wycięłam kształt odrobinę mniejszy od wewnętrznej strony domku i przykleiłam go na żel medium. Warstwą żel medium pokryłam także przyklejony papier, dzięki czemu lepiej przyjmował inne media. Z kolekcji LAVENDER HILLS, wycięłam dużo dodatków: kwiaty, skrzynki i dzbany z kwiatami, budkę na ptaki z drugiej strony okładki MAŁEGO i DUŻEGO zestawów papierów, okno wycięłam z LAVENDER HILLS 06, papier 30,5 na 30,5 cm. Wszystko kleiłam przy pomocy taśm 3d – różnej grubości i szerokości. Przykleiłam kilka, pomalowanych białym gesso, tekturek a następnie w niektórych miejscach dodałam małe krople mgiełek (różowej i fioletowej), które rozmyłam przy pomocy pędzla i wody (w tym momencie przydało się wcześniejsze zabezpieczenie papieru). Polne kwiaty i rower 3D ma zachęcać do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Tyle z opisu, zapraszam do obejrzenia zdjęć:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

kolekcja LAVENDER HILLS zestaw papierów 15,25×15,25 CM

kolekcja LAVENDER HILLS zestaw papierów 30,5×30,5 CM, w tym papier 06

papier BASIC #07– jednostronny papier 30,5×30,5 CM

KLEJENIE:

dwustronne taśmy klejące 3D 1, 2 i 3 MM

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Stworzenie dużego home decor, gdzie główną rolę gra papier nie jest takie trudne jak mi się wcześniej wydawało, a nasze piękne kolekcje tylko takie zadanie ułatwiają. Kolekcja lawendowa zawsze będzie moją ulubioną dlatego ta praca dała mi bardzo dużo przyjemności. A Wy, jakie nasze kolekcje lubicie najbardziej?

 

 

You may also like...

2 komentarze

  1. Marlena napisał(a):

    Przepiękny dekor <3 cudny klimat Prowansji 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *