„Monochromatycznie – kolor” – wyzwanie z Art Piaskownicą

Hej!

Dziś nadszedł czas na kolejne wyzwanie, które współtworzymy z blogiem Art Piaskownica. Tym razem jest to temat MONOCHROMATYCZNIE – KOLOR Zainteresowani?

Wszelkie szczegóły dotyczące samego wyzwania znajdziecie na blogu ART PIASKOWNICA – KLIK, na który serdecznie zapraszamy!

 

 

Jesteście ciekawi jak nasz Design Team poradził sobie z tym wyzwaniem? 🙂

Przygotowałam album harmonijkowy i do niego tag. Zdecydowałam się na kolor szary, który idealnie wpasował mi się do projektu. Okładka albumu to BASIC#02, oraz ON THE COUCH#02 , z tego samego zrobiłam również karty albumu i i kwiatowa kompozycja z  CELEBRATE TODAY#01. Jako elementy wykończenia wycięłam kwiatki i liski z papierów nie potrzebowałam ich dużo, bo sam dekor z papieru stanowi tutaj znaczącą ozdobę, dodałam także  DIE-CUTSY, napis, guziki.

W listopadzie miałam zadanie stworzenia pracy w szarościach, teraz przyszła kolej na pacę w jednym kolorze oraz dodatkowo biały i czarny. Dla odmiany wybrałam kolor czerwony i postanowiłam stworzyć z nich okładkę do najzwyklejszego notesu ze sklepu papierniczego. W naszych kolekcjach sporo jest czerwieni, ja wybrałam dwie z nich: RETRO VIBES i HERITAGE STORIES. Na tło nakleiłam papier z różnej wielkości kropeczkami z małej kolekcji RETRO VIBES następnie z dwóch papierów: okładki z dużego zestawu RETRO VIBES oraz HERITAGE STORIES wycięłam przy pomocy wykrojników patchworkowe kwadraty. Chciałam aby notes bez problemu mieścił się w torebce, więc musiał być w miarę płaski. Do ozdobienia użyłam zatem jedynie, motyli z HERITAGE STORIES zestawu dodatków do wycięcia, serwetkę z okładki małego zestawu papierów HERITAGE STORIES, serduszko z RETRO VIBES elementy DIE CUTS oraz napis z RETRO VIBES NAPISY DIE CUTS . Wszystkie białe elementy, łącznie z balerinami, wycięłam z BIAŁEGO PAPIERU BAZOWEGO. Na koniec dodałam odrobinę wymiaru poprzez położenie glossy actens oraz perełek w płynie. Mam nadzieję, że mój notes nastroi Was pozytywną energią.

Cześć kochani. Mam dla Was dziś LO, którym mam nadzieję zachęcę Was do udziału w wyzwaniu i jednocześnie wykorzystania naszych papierów. Zobaczcie tylko ile możliwości połączenia szarości można znaleźć w kolekcjach Craft O`Clock. Możecie pociąć całe arkusze, lub wykorzystać pozostałości, wszystko pięknie się łączy 🙂 W moim LO bazę stanowi Basic #06. Pozostałe papierki to połączenie kolekcji: Mój skarb chłopczyk, Mój skarb dziewczynka oraz On the couth. LO przedstawia mojego kociaka, a towarzyszą mu figlarne kocięta z małego bloczka My cat friend. Przy tworzeniu warstw pomocna była taśma 3D. Wasza kolej 🙂 Do dzieła!

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Niezłe wyzwanie prawda?
Zapraszamy do zabawy wraz z blogiem Art Piaskownica!

You may also like...

1 Response

  1. Marlena napisał(a):

    Piękne inspiracje 🙂 najbardziej podoba mi się właśnie ten „najzwyklejszy notes” <3 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *