Dwie kartki – kolekacja CELEBRATE TODAY

Dzień dobry,

wszystkiego najlepszego w Nowym Roku – samych kreatywnych pomysłów i spełniania scrapowych zachcianek. Bardzo się cieszę, że mogę ten rok zacząć oraz, że będę Was inspirowała przez cały rok.

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać dwie kartki, które przygotowałam z kolekcji Celebrate Today. Kolekcja ta jest bardzo uniwersalna, przez co nadaje się na wiele uroczystości. Ja przygotowałam kartkę z okazji ślubu oraz z okazji urodzin. Obydwie kartki wykonałam z papieru z małego bloczka 15-15 cm , dodałam jedynie kwiaty wycięte z arkusza z dużego zestawu, który znajduje się na okładce. Kwiaty są duże, świetnie pasują do całej kolekcji.

Pierwszą kartkę – ślubną wykonałam jako shaker card. Shaker wypełniłam cekinami białymi i ecri. Dystans zrobiłam za pomocą taśmy 3D dwustronnie klejącej 3mm o szer. 6mm. Kartkę ozdobiłam zarówno kwiatami wyciętymi z kolekcji jak i różami w kolorze różowym. Dodałam zielone listki, które wycięłam z zielonego papieru Basic #4. Druga kartka to kartka urodzinowa, dla kobiety. Z dużą ilością kwiatów, zarówno wycinanych jak i tych 3D. Kwiaty wycinane podkleiłam na kostkach 3D. Całą kompozycję wzbogaciłam tekturkami. Obydwie kartki wykończyłam sentencjami, które są dołączone do małego zestawu papierów.

Zapraszam:

 

 

Wykorzystałam:

KOLEKCJA:

KLEJENIE:

DODATKI:

 

 

 

 

You may also like...

1 Response

  1. Marlena napisał(a):

    Piękne karteczki, wyglądają bardzo romantycznie 🙂 pozdrawiam Marlena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *