Wyzwanie #16 – „Delikatna i romantyczna”

Cześć!

Pierwsza niedziela miesiąca więc czas na to co lubicie najbardziej!

Zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „Delikatna i romantyczna”

Tym razem bawimy się w klimatach różu, koronek, kwiatów i wszystkiego delikatnego :).

To co kto chętny na udział w naszej zabawie? Ja już z niecierpliwością czekam na prace 🙂

 

Na Wasze prace czekamy do 24 lutego 2019 (do północy).

_ _ _ _ _

Kochani! Za nami piętnaście wyzwań, w których licznie braliście udział :). Bardzo Wam za to dziękujemy! Od tego wyzwania wprowadzamy zmiany w WYTYCZNYCH i w NAGRODACH :).

– WYTYCZNE: praca zgłaszana na wyzwanie musi być wykonana z papierów marki Craft O’Clock (MUSZĄ być one WIDOCZNE w pracy) oraz należy PODAĆ w poście z jakiej KOLEKCJI one pochodzą 🙂

UWAGA AKTUALIZACJA: praca powinna być wykonana w 100% z papierów Craft O’Clock (oprócz dodatków typu kawiaty, etc.)

– NAGRODY: autorka/autor NAJLEPSZEJ pracy otrzyma BON o wartości 100 zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl, zespół Craft O’Clock wybierze do PIĘCIU prac, których autorki/autorzy otrzymają WYRÓŻNIENIE i BON o wartości 30 zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl

_ _ _ _ _

WYTYCZNE:  

NOWOŚĆ! praca zgłaszana na wyzwanie MUSI BYĆ wykonana z papierów marki Craft O’Clock (MUSZĄ być one WIDOCZNE w pracy) oraz należy PODAĆ w poście z jakiej KOLEKCJI one pochodzą 🙂

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkolenia

– można zgłosić więcej niż jedną pracę

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

WYGRANA: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze JEDNĄ pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 100zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu kwietniowym (#18) + banerek na bloga.

 

WYRÓŻNIENIE: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze do PIĘCIU prac, które wyróżnimy i ich autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 30zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl + banerek na bloga

* bony za wyróżnienie nie sumują się,
* bon jest ważny do końca miesiąca, w którym ogłoszono wyniki wyzwania

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 3.03.2019 r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

 

Przygotowałam jako inspirację delikatny i romantyczny notes. Ozdobiłam go papierami z kolekcji FELICE’TEA’ .Delikatny miętowy i pudrowo różowy kolor w połączeniu z serwetkami, koronkami i kwiatami są bardzo kobiece i romantyczne. Poszczególne elementy przykleiłam na taśmie dystansowej aby dodać mu lekkości i aby całą kompozycja była przestrzenna. Ja sama chętnie nosiłabym w torebce taki notes a Wy?

 

Ja przygotowałam dla Was ślubny exploding box w prowansalskim stylu z dodatkiem shabby chic, który uzyskałam dzięki cudnej kolekcji LAVENDER HILLS. Box utrzymany jest w prowansalskim stylu, który kojarzy mi się z wieczorami na Francuskiej prowincji, czy może być coś bardziej romantycznego od wrzosowych wzgórz? Motyw wrzosu oraz koronek pomógł mi to osiągnąć, zaś róże na mchu i wrzosowe wianki z małego bloczka nadały całości uroku i pomimo ilości zdobień box wydaje się lekki i delikatny.

FELICI’TEA’ to kolekcja która pięknie oddaje motyw przewodni w naszym kolejnym wyzwaniu. Połączenie kolorystyczne i elementy,które w niej zostały wykorzystane idealnie nadają się do wykonania pięknych kobiecych prac. Przygotowałam dla Was czekoladownik, bo każda kobieta uwielbia odrobinę słodyczy a do jego wykonania użyłam FELICI’TEA’-02 oraz FELICI’TEA’-03 dodałam również kilka dodatków  z zestawu do wycinania i napisów które okazały się idealnym połączeniem dla mojego słodkiego upominku.

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
W ramach wygranej w wyzwaniu styczniowym specjalnie dla nas, pracę przygotowała zwyciężczyni Kigabet vel Ki.
„”Delikatna i romantyczna” taka dla mnie jest pierwsza kolekcja Craft O’Clock MARZENIA O PORANKU. Wykonałam z niej dwie mediowe karteczki w kolorach zieleni, błękitu i żółci. Na obydwu kartkach jest mnóstwo kwiatów, bo kwiaty to kobiecość a kobieta to romantyzm i delikatność.”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak? Zainspirowani? Czekamy teraz na Wasze prace 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #16”.
* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. 11 Listopada 6, 16-080 Tykocin.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com
* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #16”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.
* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

1 Response

  1. Domi napisał(a):

    Zgłosiłam pracę, ale chyba nie zrozumiałam zasad 🙂 czyli praca musi być wykonana wyłącznie (w 100%) z papierów marki Craft O’Clock? Bo dostałam informację, że moja praca nie spełnia wymagań, ale przeczytałam je jeszcze trzy razy i nie wiem których 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *