Wyzwanie ART Piaskownica – Brąz i róż

Hej!

Dziś nadszedł czas na kolejne wyzwanie, które współtworzymy z blogiem Art Piaskownica. Tym razem jest to temat KOLORY -BRĄZ + RÓŻ.

Zainteresowani?

Wszelkie szczegóły dotyczące samego wyzwania znajdziecie na blogu ART PIASKOWNICA – KLIK, na który serdecznie zapraszamy!

 

Jesteście ciekawi jak nasz Design Team poradził sobie z tym wyzwaniem? 🙂

Dzień dobry, na trwające wyzwanie kolorystyczne w Art Piaskownicy przygotowałam mini kartkę kaskadową, którą wraz z drobnym upominkiem można schować w pudełku torebce. Bazę zarówno kartki jak i pudełka wykonałam z papieru kraftowego, bazowego. Do oklejenia bazy wykorzystałam brązowy arkusz z kolekcji … and Remember oraz ciepły róż z kolekcji Bold & Glamour. Dodałam również kwiaty, które wycięłam z zestawu do wycinania. Zapraszam.

Hi! I made an accordion fold card to inspire the participants of Art Piaskownica‘s February challenge. The base of the card is made of black cardboard and I decorated with pink papers from Bold & Glamor and brown papers … and Remember collections. For decorations, I also used cut-outs and die-cuts from these same collections, then added some seed beads, micro beads, and sequins.

 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak zainteresowani? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *