Ukwiecone karteczki – kolekcja LADIES&GENTLEMAN

Cześć wszystkim,

mam nadzieję ze przyjemnie spędzacie czas i że znajdziecie też chwilę na hobby. Jeśli szukacie inspiracji to ja mam dla Was propozycję dwóch kartek z jednej kolekcji – Ladies&Gentleman.

Karteczki w całości są zrobione z kolekcji Ladies&Gentleman. Jest to jedna z moich ulubionych kolekcji, zawsze do niej wracam, gdy tylko mam okazję. Kolory piękne, stonowane, pasują na każdą okazję. Można z nich zrobić zarówno kartkę dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Użyłam do tego różnych papierów i napisów dostępnych w małym bloczku z kolekcji. Swoje miejsce znalazły też DIE-CUTS.

Kartki powstały na bazach sztalugowych dostępnych w naszym sklepie oraz z warstwami zrobionymi przy pomocy bazy białej oraz dwustronnej taśmy klejącej 3D 2mm.

Cała kompozycja kwiatowa powstała z dodatków do wycięcia FLOWERS I. Starałam się nadać im odrobinę przestrzenności przy pomocy taśmy 3D 1mm. Do tego tekturki, pasty strukturalnej i stempelki 🙂

MATERIAŁY:

KOLEKCJA:

Ladies & Gentelmen – bloczek 15,25-15,25 cm

Ladies & Gentelmen – DIE-CUTS

dodatków do wycięcia – FLOWERS I

BAZY:

baza sztalugowa

baza biała

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca 3D 2mm

dwustronna taśma klejąca 3D 1mm

dwustronna taśma klejąca 9 mm

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję że moje karteczki przypadły Wam do gustu. Zachęcam do sięgnięcia po kolekcję Ladies&Gentleman, a także inne z naszego sklepu. Życzę Wam twórczego weekendu i nie zapomnijcie zaglądać do nas tutaj i chwalić się swoimi pracami na naszej grupie na Facebooku 🙂 Ściskam Wam mocno.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *