Wyzwanie – Towarzystwo Dobrej Zabawy

Hej!

Mamy dla Was kolejną propozycję wyzwaniową!

Tym razem zapraszamy na wyzwanie z blogiem TOWARZYSTWO DOBREJ ZABAWY! W lutym tematem wyzwania są URODZINY w słodkiej odsłonie!
Wszelkie informacje odnośnie wytycznych wyzwań znajdziecie na ich blogu!

A ja prezentuję Wam piękne prace, które stworzyły nasze utalentowane dziewczyny.

 

Skoro to urodziny i w dodatku słodkie, to nie może zabraknąć czekolady! A jak wiadomo odpowiednio zapakowana czekolada cieszy jeszcze bardziej 🙂 Tak więc moja „ubrała się ” dziś w kolekcję FELICI’TEA’. Wykorzystałam arkusz 04 oraz 06 z dużych papierów oraz dodatki z zestawu do wycięcia. Pomiędzy wyciętymi dodatkami ukryło się też kilka cekinów 😉

 

Na urodziny nie może zabraknąć prezentu, a według mnie fajnym prezentem zawsze jest album. W tym przypadku wykonałam album harmonijkowy, ale w trochę odświeżonej wersji. W okładce zamykanej na magnes jest kieszonka z matami na zdjęcia lub zapiski,mała książeczka i dwie harmonijki przewiązane sznurkiem. Taki prezent urodzinowy powstał ze słodkiej tortowej kolekcji Felici’tea w cudownych pastelowych kolorach. Bazę ozdobił arkusz 04 z zewnątrz, arkusz 06 wewnątrz oraz dodatki do wycięcia i kilka papierków i kwiatków z małego zestawu papierów. Swoje miejsce znalazł też napis i element z DIE-CUTS.

 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zainteresowani? To zapraszamy do zabawy!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *