Wyzwanie #17 – „Zielono mi”

Cześć!

Pierwsza niedziela miesiąca więc czas na to co lubicie najbardziej!

Zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „Zielono mi”

Tym razem bawimy się w odcieniach zieleni! Od najjaśniejszego do najciemniejszego plus biel,czerń i złoto :).

To co kto chętny na udział w naszej zabawie? Ja już z niecierpliwością czekam na prace 🙂

 

Na Wasze prace czekamy do 31 MARCA 2019 (do 23.55).

_ _ _ _ _

WYTYCZNE:  

NOWOŚĆ! praca zgłaszana na wyzwanie MUSI BYĆ wykonana TYLKO z papierów marki Craft O’Clock (MUSZĄ być one WIDOCZNE w pracy) oraz należy PODAĆ w poście z jakiej KOLEKCJI one pochodzą 🙂 – można używać dodatków innych firm – typu kwiatki, tekturki, itp.

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkolenia

– można zgłosić więcej niż jedną pracę

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

WYGRANA: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze JEDNĄ pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 100zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu kwietniowym (#18) + banerek na bloga.

 

WYRÓŻNIENIE: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze do PIĘCIU prac, które wyróżnimy i ich autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 30zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl + banerek na bloga

* bony za wyróżnienie nie sumują się,
* bon jest ważny do końca miesiąca, w którym ogłoszono wyniki wyzwania

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 7.04.2019 r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

 

Na dzisiejsze zielone wyzwanie przygotowałam kartkę w formie kopertówki z kolekcji GREENERY CHARM. Ta kolekcja idealnie pasuje do wielu okazji. U mnie dziś powstała z niej pamiątka komunijna. Elementy ozdobne podkleiłam na kostkach dystansowych aby dodać przestrzenności.

 

Mi jest bardzo zielono 🙂 na to wyzwanie przygotowałam dla Was czekoladownik na dużą Milkę, który ozdobiłam przy użyciu kolekcji GRENERY CHARM 30,5×30,5arkusz 01  oraz uzupełniającej go kolekcji I DO! – również arkusz 01. Z obu arkuszy wycięłam motyw lilii i umieściłam po obu stronach pudełka. Z arkusza z dodatkami do kolekcji I DO wycięłam parę młodą, kokardki, lampiony i romb, zaś z dodatków do wycinania FLOWERS II – WHITE LILLIES wycięłam narożną i brzegową kompozycję lilii, motylki i pojedyncze kwiaty. Dzięki tym elementom zbudowałam przestrzenną kompozycję, którą dopełniają gaza i białe koronki. Pomiędzy kompozycją pary młodej a liliami umieściłam napis „Moc życzeń”, które znajdziecie w ZESTAWACH NAPISÓW I DO!. Na odwrocie pudełka umieściłam symboliczne elementy: na wyciętym serduszku  przy pomocy TAŚMY DYSTANSOWEJ 3D 1MM – SZER.6MM nakleiłam dwa kieliszki i obrączki. Ten detal pięknie zamknął mi całą kompozycję czekoladownika.

 

Hej 😉 Na dzisiejszą inspirację do wyzwania przygotowałam trzy pudełeczka na drobiazgi od serca, albo łakocie 🙂 Do ich ozdobienia użyłam papierów z kolekcji GREENERY CHARM. Ozdobne złote serwetki są wycięte z małego zestawu papierów, natomiast kwiatki i wianuszki z arkusza dodatków. Pod foamiranowe kwiatki wsunęłam kokardki ze sznurka. Wszystkie warstwy podniesione są na kostkach 3d. Każde pudełeczko otrzymało również swój własny napis 🙂

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
W ramach wygranej w wyzwaniu styczniowym specjalnie dla nas, pracę przygotowała zwyciężczyni Nika
„Przygotowałam ślubną kartkę wykorzystując delikatny zielony papier z kolekcji MOM’S GARDEN.
Bardzo lubię przeszycia maszynowe , a że zostały mi tylko paski z papieru to postanowiłam je razem połączyć 🙂 Do tego kilka wyciętych kwiatuchów z kolekcji CELEBRATE TODAY i elegancka kartka gotowa. Było mi bardzo miło Was dziś inspirować i życzę powodzenia w wyzwaniu :).”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak? Zainspirowani? Czekamy teraz na Wasze prace 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #17”.
* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. 11 Listopada 6, 16-080 Tykocin.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com
* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #17”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.
* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *