Wyzwanie Mapkowe – The Scrappy Sketches

Witajcie!

Przed nami kolejny miesiąc i kolejne wyzwanie z mapką The Scrappy Sketches!! 

Wyzwanie polega na stworzeniu pracy według specjalnie przygotowanej mapki. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na blogu The Scrappy Sketches!

A teraz kolej na nasze utalentowane projektantki! Zobaczcie jak poradziły się sobie z pierwszym mapkowym wyzwaniem.

 

Cześć, tym razem mam dla Was dwie karteczki, w sumie urodzinowe, chociaż jeszcze bez napisu. Kartki powstały wg mapki z The Scrappy Sketches. Pierwszą z nich zrobiłam z ostatniej kolekcji Spring Bustling. Będzie odpowiednia dla dziecka. Nie zabrakło na niej elementów do wycinania. Wykorzystałam zarówno arkusz z króliczkami jak i z hiacyntami. W rogu umieściłam chorągiewki z zestawu tekturek. Druga kartka jest bardziej poważna, odpowiednia dla kobiety. Z kwiatami w roli głównej. Wycięłam je z zestawu do wycinania Marzenia o poranku. Kartkę z kolei wykonałam z papieru z kolekcji Adventure Awaits. Obydwie kartki są mocno przestrzenne. Poszczególne elementy podklejałam na taśmie dwustronnej 3D. Zapraszam.

Witajcie moja dzisiejsza inspiracja to album harmonijkowy na okładce którego umieściłam wyzwaniową mapkę od The Scrappy Sketches.Do wykonania albumu użyłam papierów z jednej z naszych najnowszych kolekcji GREENERY CHARM w dwóch rozmiarach i dodatków jakie znajdziecie w zestawach do wycinania i niezastąpionych napisów DIE CUTS. Nie zabrakło również guzczków, taśm i sznureczków. Zapraszam na zdjęcia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Moim zdaniem wyszło super! Zapraszamy do wspólnej zabawy!


You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *