Wyzwanie Towarzystwo Dobrej Zabawy – Kwiecista Wiosna

Hej!

Mamy dla Was kolejną propozycję wyzwaniową!

Tym razem zapraszamy na wyzwanie z blogiem TOWARZYSTWO DOBREJ ZABAWY! W marcu tematem wyzwania jest KWIECISTA WIOSNA!
Wszelkie informacje odnośnie wytycznych wyzwań znajdziecie na ich blogu!

 

A ja prezentuję Wam piękne prace, które stworzyły nasze utalentowane dziewczyny.

 

 

Kwiecista wiosna zawitała u mnie na albumie. Bardzo prostym albumie, który mieści w sobie dwa wodospady 🙂 Przy tym projekcie miałam przyjemność wykorzystać naszą ostatnią nowość czyli okładkę 03 , która baardzo ułatwiła mi pracę. Aby nadać pracy wiosennego wyglądu zdecydowałam się na kolekcję MARZENIA O PORANKU II wraz z Dodatkami do wycięcia, które nie tylko znalazły się wewnątrz albumu, ale również bogato ozdobiły okładkę. Dodatkowo pomiędzy wyciętymi elementami na okładce umieściłam tekturkę pochodzącą ze sklepu scrapek.pl, która urzeka swoją delikatnością.

 

This time I decided to make another set of ATCs as design team inspiration work. What are they, you can read about it HERE.

For making these cards, I used Craft O’Clock’s previously published paper collections – MORNING DREAMS and MOM’S GARDEN.

Witajcie chciałabym Wam zaprezentować moją interpretację kwiecistej wiosny jaką stworzyłam na wyzwanie Towarzystwa Dobrej Zabawy. To słodki czekoladownik ukwiecony kwiatami z kolekcji MARZENIA O PORANKU.Główne elementy to kwiaty, które znajdziecie w tej pięknej kolekcji na większości arkuszy.Ich delikatność i piękne wiosenne kolory idealnie nadają się do delikatnych wiosennych prac. Jako dodatek dodałam stempel dziewczynki, która została ubrana również w papiery z kolekcji MARZENIA O PORANKU.Bazę czekoladownika wykonałam z zielonego arkusza BASIC. W mojej pracy nie zabrakło też napisu i taśmy dystansowej, która nadała czekoladnikowi przestrzenności.Zapraszam na zdjęcia

 

Hej – w ramach inspiracji dla Towarzystwa Dobrej Zabawy przygotowałam kwiatowy notes. W całości wykonałam go z papierów z kolekcji Mom’s Garden. Kwiaty wycięłam z arkusza Mom’s Garden 05. Okładkę ozdobiłam tekturkami, które zembossowałam na biało. Kwiatowe kompozycje wzbogaciłam listkami wyciętymi z zestawu Leaves II. Zapraszam.

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zainteresowani? To zapraszamy do zabawy!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *