Wyzwanie wiosenne cz.I

Hej!

Nie da się ukryć, że wiosna już się u nas rozgościła na dobre! Od dziś, przez kolejne 3 dni będziemy Was inspirować w klimacie słońca, ptasich treli i kwiatów!!

Oto prace naszych utalentowanych projektantek 🙂

Witajcie, za oknami wiosna już powoli widać budzące się do życia rośliny i kwiaty. Jest to idealny czas na kolorowe, słoneczne i kwieciste prace. Ja stworzyłam album z kolekcji MARZENIA O PORANKU na wiosenne kadry.

Witajcie za oknem piękna słoneczna pogoda coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz rozkoszując się urokami słońca dlatego moja dzisiejsza inspiracja dla Was jest typowo wiosenna.Karta o nietypowym kształcie budki dla  ptaszków ozdobiona jedną z wielu pięknych kwiatowo-wiosennych kolekcji MARZENIA O PORANKU.Bazę kartki okleiłam jednym z arkuszy w deski, który nadał budce autentyczny wygląd.Elementy dachu podkleiłam na taśmę 3D ,która nadała budce przestrzenności.Na dole budki nakleiłam drobne elementy kwiatowe wycięte z arkusza MARZENIA O PORANKUZESTAW KART DO PROJECT LIFE.W centralnym miejscu umieściłam hdf-y ptaszka i kwiatka  od Artistiko.Zapraszam na zdjęcia.Do zobaczenia jutro na Scrapowisku 🙂

Cześć kochani, razem z dziewczynami przypominamy Wam o bardzo wiosennej kolekcji MARZENIA O PORANKU, a moja propozycją dla Was jest album na zdjęcia w kształcie płotu 🙂 W środku są dekorowane karty, które pomieszczą zdjęcie 9x10cm. Wszystkie dekoracje, kwiatki i banerki są niedoklejone, żeby można było podłożyć pod nie zdjęcia. Użyłam też dodatków do wycinania z kolekcji. Odwiedźcie koniecznie nasz sklep, gdzie do 31.03.2019r. trwa jeszcze promocja na papiery i jest tam także kolekcja Marzenia o poranku 🙂 Dodatkowo moja okładkę ozdobiły cudowne dodatki od Artistiko, które wprost uwielbiam i polecam. W całym albumie dodałam jeszcze sznurek.

Jeśli będziecie jutro na SCRAPOWISKU w Łodzi to zapraszamy na nasze stoisko. Oprócz naszych wspaniałych papierów będzie można zobaczyć mnóstwo naszych prac na żywo, ten albumik tez zabieram 🙂 Do zobaczenia!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Czujecie juz wiosnę?

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *