Wyzwanie wiosenne cz.II

dav_vivid

Hej!

Nie da się ukryć, że wiosna już się u nas rozgościła na dobre! Zapraszam Was na inspiracje w klimacie słońca, ptasich treli i kwiatów!!

Oto prace naszych utalentowanych projektantek 🙂


Hej! W dalszym ciągu pracuję z pięknie kwiecistą kolekcją Mom’s Garden. Przygotowałam dla Was album, który wykonalam od podstaw używając tektury introligatorskiej i białych baz 30,5×30,5 cm. Na okładkę wskoczył papier powlekany 01, powiem Wam, że jest on fantastyczny! Żadnych brzydkich zmarszczeń i załamań. Przy ozdabianiu okładki użyłam również tekturki Anemone wzór A080 – subtelnej kwadratowej rameczki, którą otuliłam foamiranowymi kwiatami własnej produkcji. Gdzieniegdzie możecie zobaczyć również nasze słodkie błękitne guziczki oraz beżowy sznurek. Na flapkach w albumie są zamontowane magnesy, aby nie odstawały one od kart. Całość kleiłam przy użyciu solidnej taśmy PET 6 mm. Mam nadzieję, że mój albumik przypadł Wam do gustu 🙂

Witajcie 🙂 u mnie dziś kwiatowy zawrót głowy, ponieważ na warsztat wzięłam kolekcję MOM’S GARDEN – zestaw papierów 30,5×30,5cmDo ozdobienia wybrałam bazę o wymiarach 21×16,5×6,5 cm. Album nie zawiera klapek ani dodatkowych kieszeni. Jedyne schowki, które znajdują się pod matami na zdjęcia, które docięłam z kalki kreślarskiej i zeembossowałam złotym pudrem na brzegach, by zaznaczyć granice maty. Mata ma wymiar 16×11 cm i jest tak podklejona, by zmieścić pod nią zdjęcia o wymiarze 13×9 cm. Każda strona jest ozdobiona stemplami w retro klimacie, zaś „ramki” wokół zrobiłam cienkopisem. Kwiatowe kompozycje powstały z wyciętych elementów z zestawów KWIATKI – zestaw dodatków oraz LIŚCIE I – zestaw dodatków, a także z embossowanych na kalce stempli. Całości albumu dopełniają napisy, które znajdziecie w MOM’S GARDEN – zestaw papierów 15,25×15,25cm oraz tekturki od Anemone – gałązki i napis „To Miłość”, które embossowane idealnie wpasowały się w kompozycję na przedniej okładce albumu. Poniżej kilka stron i kilka zbliżeń, wszystkie zdjęcia znajdziecie na moim profilu.

 

Cześć, tym razem pocięłam kolekcję Mom’s Garden i przygotowałam dla Was album harmonijkowy. Z arkusza Mom’s Garden 05 powycinałam kwiaty, którymi później ozdobiłam strony oraz okładkę. Jako zamknięcie albumu wykonałam opaskę zamykaną na magnes, żeby łatwo było ją ściągać. Powierzchnię albumu powiększyłam za pomocą wodospadu, dodatkowych kieszonek i przepasek, w których to można umieścić większą ilość zdjęć. Zapraszam.

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak zainspirowani?

You may also like...

4 komentarze

  1. Magda napisał(a):

    Wszystkie albumy są urocze, ale to co wyczarowała Marlena, to jakiś czad! Brawo!:)

  2. Ania napisał(a):

    Zakochałam się w albumie zrobionym przez Marlene. BOSKI 😍❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *