Wyzwanie #18 – „W fioletach Ci do twarzy!”

Cześć!

Pierwsza niedziela miesiąca więc czas na to co lubicie najbardziej!

Zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „W fioletach Ci do twarzy!”

Tym razem chcemy Wam przypomnieć naszą fioletową kolekcję – pamiętacie Lavender Hills? Pełna lawendy, prowansalskich klimatów i letniej przygody?

To co kto chętny na udział w naszej zabawie? Ja już z niecierpliwością czekam na prace 🙂

Na Wasze prace czekamy do 28 kwietnia 2019 (do 23.55).

_ _ _ _ _

WYTYCZNE:  

NOWOŚĆ! praca zgłaszana na wyzwanie MUSI BYĆ wykonana TYLKO z papierów marki Craft O’Clock (MUSZĄ być one WIDOCZNE w pracy) oraz należy PODAĆ w poście z jakiej KOLEKCJI one pochodzą 🙂 – można używać dodatków innych firm – typu kwiatki, tekturki, itp.

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkolenia

– można zgłosić więcej niż jedną pracę

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

WYGRANA: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze JEDNĄ pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 100zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu kwietniowym (#18) + banerek na bloga.

 

WYRÓŻNIENIE: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze do PIĘCIU prac, które wyróżnimy i ich autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 30zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl + banerek na bloga

* bony za wyróżnienie nie sumują się,
* bon jest ważny do końca miesiąca, w którym ogłoszono wyniki wyzwania

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 5.05.2019 r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

 

Hello everyone!
Today I have brought you a tricky pack of items from one of my favorite items from the Lavender Hills. What could be more solemn packaging at a cake slice? I made 3 small cake packages with 1 flower on top. Small, light and sweet 😉

Hi! Sometimes I like to break rules 😛 . This time my task was to inspire you with an exploding box, but I decided to make a minialbum, that reminds a little the task I was given. For this task I used Lavender Hills papers and also die cuts and quotes from the same collection.

Here you have a walk-through video and also some close ups to get better idea of it.


Moją propozycją jest lawendowy album. Fiolet w połączeniu z cudną zielenią jest tak pięknym kolorem, że album może stanowić pamiątkę wspólnej podóży, najpiękniejszych chwil lub fantastyczny prezent ślubny. Do jego wykonania użyłam kolekcji Lavender Hills. Bazę robiłam sama, więc do jego wyklejenia użyłam głównie małego bloczka z kolekcji, ale także kilku arkuszy z dużego zestawu. Nie oparłam się też nowym dodatkom do kolekcji, napisom na paskach i DIE-CUTS 🙂 Z tych dodatków powstała dekoracja na okładce, uzupełniona o wspaniałą tekturkę ANEMONE. Oczywiście hitem, którego nie mogło zabraknąć w tym albumie jest papier laminowany na okładki, który podbił moje serce. Koniecznie musicie wypróbować. U mnie jest nr #1 i nr #2, ale tylko dlatego że nie mogłam się zdecydować który chcę tu użyć 🙂

A Wy co fioletowego nam pokażecie? Dobrej zabawy 🙂

 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
W ramach wygranej w wyzwaniu lutowym specjalnie dla nas, pracę przygotowała Patrycja Humerska z Pasji Pati.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak? Zainspirowani? Czekamy teraz na Wasze prace 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #18”.
* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. 11 Listopada 6, 16-080 Tykocin.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com
* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #18”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.
* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

1 Response

  1. Marlena napisał(a):

    All works looks gorgerous <3 I love purple 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *