Wyzwanie DT – Specjalne okazje

Hej!

Mam dla Was dziś przypominajkę!
Dziś i jutro chcemy Wam przypomnieć nasze dwie zeszłoroczne kolekcje. Pamiętacie Celebrate Today i Always Together? Idealnie nadające się niemal na każde okazje?

Jedna w odcieniach delikatnej zieleni i szarości, druga w brązach z pięknymi kwiatami. Prawda, ze idealny wybór pasujący na uroczystości?

Zobaczcie zatem co stworzyły z nich nasze utalentowane projektantki 🙂

Przygotowałam dla Was album ślubny jako inspirację. Stworzyłam go z papierów z kolekcji ALWAYS TOGETHER. Uzupełniłam go tekturkami ARTISTIKO.

 

 

Witajcie, na dzisiejszą inspirację przygotowałam dla Was box rocznicowy w odcieniach bieli i szarości.Połączenie tych dwóch kolorów w kolekcji ALWAYS TOGETHER sprawiło że praca nabrała niesamowitej lekkości i nieskazitelności.Box okleiłam arkuszem ALWAYS TOGETHER 01 a jego środek papierami z małego bloczka.Ściany okleiłam papierami i dodatkami z arkusza die cuts a na środku umieściłam małe wiadereczko z liśćmi i kwiatem.Przesłanie mojego boxa umieszczone jest na dwóch ściankach wewnętrzych i zewnętrznych wycietych z napisów,które znajdziecie w małym bloczku z kolekcji ALWAYS TOGETHER . W pracy użyłam również taśmy dystansowej do nadania jej przestrzenności i guzików i odrobinkę czarnego tuszu do chlapania.

Cześć 🙂 Wiele razy Wam mówiłam że uwielbiam kolekcję CELEBRATE TODAY i pomimo wielu wspaniałych nowych kolekcji moja miłość do niej nie zmalała. Dziś używając tylko małego bloczka papierów chcę Wam pokazać, że jest to uniwersalne zestawienie kolorów, a ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Zrobiłam 2 kartki, na takich samych bazach,a zupełnie inne. Jedna jest na Chrzest, druga na ślub. W kompozycję wplotłam piękne tekturki od Anemone 😉 Pamiętajcie, że kwiaty z Celebrate Today są także w dodatkach do wycinania FLOWERS I.

Hej! Ja na dzisiaj przygotowałam kwieciste lo. Kolekcja ALWAYS TOGETHER jest bardzo bogata w kwiatowe kompozycje, więc aż grzech z nich nie skorzystać! 😉 Zdjęcie ślubne z domowego archiwum, umieściłam na pięknym papierze w ciemne deski. Z małego zestawu papierów wycięłam różnej wielkości tagi, umieściłam na nich sznureczki z zestawu pasującego idealnie do prezentowanej przez nas dzisiaj kolekcji. Gdzieniegdzie umieściłam elementy z arkusza die – cuts. Foamiranowe róże wykonałam własnoręcznie. Napis i serduszkowe hdfki od Artistiko wyembossowałam na miedziany kolor. Cała kompozycja uzupełniona jest kwiatami wyciętymi z okładki dużego zestawu papierów. Kilkupoziomowe warstwy uzyskałam przy pomocy taśm piankowych 3 mm szer. 9 mm oraz 1 mm szer. 9 mm.

Na to wyzwanie przygotowałam ślubny exploding box, jako że już za chwilę zacznie się sezon ślubny, warto się do niego przygotować 😉 Zieloną bazę boxa ozdobiłam papierami z kolekcji CELEBRATE TODAYktóre swoją delikatnością kolorów i pięknymi damaskowymi wzorami idealnie pasują na takie ceremonie jak ślub. Wnętrze pudełka ozdobiłam kwiatami, mchem i tekturkami Anemone: w centrum umieściłam tekturkowy mostek z Parą Młodą. Na ściankach i wieczku boksa oprócz mchu, kwiatów i tekturek umieściłam wianki wycięte wykrojnikiem z kart do Project Life i napisy, które znajdziecie  w zestawie papierów 15,25×15,25cm.

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jak dla mnie – same piękne prace i to na niemal każdą okazję! Pochwalcie się koniecznie stworzonymi przez siebie pracami!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *