Wyzwanie DT – Specjalne okazje cz. II

Hej!

Zapraszamy na kolejną partię pięknych prac przypominających Celebrate Today i Always Together!

Dzień dobry, tym razem przygotowałam kartkę typu pop-up z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wykorzystałam kolekcję Celebrate Today, którą bardzo lubię, gdyż jest ona uniwersalna i pasuje na każdą okazję. Kwiaty wycięłam z arkusza Celebrate Today 05. Zapraszam.

This time I’m going to show you a album, that is made using papers from Celebrate Today collection. That collection is one of my favourites, so I was so exited when I started making the album.

While decorating it, I got inspired by Art Dorota artpieces whose works look fabulous, little messy and classy at the same time. Especially I love the doodles that she adds to decorate. This part of her works I also used in my album. To  my mind those doodles accent Celebrate Today’s tender and light papers and bring out papers’ beauty even more.


 

I have brought you a decoration today, which is very useful.
The Craft O’Clock Always Together collection I decorate a wooden box into which tissue paper can be to do. I’ve also used my favorite LEAVES collection 😉
It’s a perfect gift idea too, and I’ll give my cousin a birthday. The collection selected from the collection fits perfectly into your home and personality.

Celebrate Today to jedna z moich ulubionych kolekcji i to właśnie z niej przygotowałam dzisiejszy urodzinowy exploding box. Dwie przeciwległe ścianki zdobią kompozycje z elementów wyciętych z małego bloczka, na pozostałych dwóch ściankach umieściłam kieszonki, w których znalazły się ozdobne karty z miejscem do wpisu życzeń, jak również jest to miejsce na upominek pieniężny. A skoro box urodzinowy to i tort się znalazł – „pieczony” przez scrapek.pl 😉 i obsypany cekinami, które znajdziecie w sklepie Craft o’Clock!

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

To co? Zainspirowani? Czekam z niecierpliwością na Wasze prace!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *