Wyzwanie Art Piaskownica – Zielony i Żółty

Hej!

Dziś nadszedł czas na kolejne wyzwanie, które współtworzymy z blogiem Art Piaskownica. Tym razem jest to temat KOLORY -Zielony i Żółty.

Zainteresowani?

Wszelkie szczegóły dotyczące samego wyzwania znajdziecie na blogu ART PIASKOWNICA – KLIK, na który serdecznie zapraszamy!

 

 

Jesteście ciekawi jak nasz Design Team poradził sobie z tym wyzwaniem? 🙂

Zielony i żółty to kolory typowe dla wiosny 🙂 zestawienie to na prawdę zachęciło mnie do wykonania pracy, tym bardziej, że w kolekcjach Craft o’Clock odcieni tych nie brakuje! Do wykonania czekoladownika wykorzystałam duże papiery … And Remember, których użyłam jako głównej bazy. Natomiast dodatki, to jak zwykle u mnie serwetki, listeczki i motylki z kolekcji On The Couch i Heritage Stories. Serdecznie zapraszam Was do udziału w wyzwaniu i miksowania naszych kolekcji! Sami zobaczycie jak świetnie się ze sobą łączą.

Przygotowałam album harmonijkowy. Myśląć o kolorach żółtym i zielonym, od razu przychodzą mi na myśl papiery z dwóch kolekcji – On The Couch oraz Heritage Stories. Myślę, że te kolekcje uzupełniają się doskonale. Oprócz dużych papierów, do ozdobienia albumu użyłam serwetek wyciętych z małego zestawu papierów, elementów die cuts oraz napisów z obu kolekcji. Okładkę zdobią elementy z zestawu elementów do wycięcia, foamiranowe róże oraz śliczna tekturka – ramka od Anemone.

 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak zainteresowani? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

You may also like...

1 Response

  1. ZpasjiPati napisał(a):

    Marta piękna inspiracje zrobiłaś jestem zachwycona 😍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *