Wyzwanie Mapkowe – The Scrappy Sketches

Witajcie!

Przed nami kolejny miesiąc i kolejne wyzwanie z mapką The Scrappy Sketches!! 

Wyzwanie polega na stworzeniu pracy według specjalnie przygotowanej mapki. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na blogu The Scrappy Sketches!

A teraz kolej na nasze utalentowane projektantki! Zobaczcie jak poradziły się sobie z pierwszym mapkowym wyzwaniem.

 

Witajcie,

Na blogu The Scrappy Sketches rusza kolejne wyzwanie mapkowe na które serdecznie Was zapraszamy.Przygotowałam dla Was ażurową ramkę od Artistiko i ozdobiłam ją pięknymi papierami z kolekcji MÓJ SKARB-CHŁOPCZYK.Wszystkie elementy na ramce zostały ułożone według wzoru mapki i dopasowane kolorystycznie tak aby stanowiły piękną oprawę dla czarno-białego zdjęcia a nie watpliwie pomogły mi w tym zadaniu dodatki z zestawu MÓJ SKARB.Poszczególne papiery podkleiłam na taśmę piankową żeby ramka nabrała przestrzenności. Idealnym dopełnienim były dołaczone do kolekcji elementy kwiatów,które dodałam w narożnikach.W naszych kolekcjach papiery idealnie się że sobą łaczą co sprawia, że prace mają bardzo subtelny i delikatny charakter.Zapraszam na zdjęcia.

 

 

Przygotowałam kartkę w nietypowym kształcie wg mapki. Moją dzisiejszą pracę zrobiłam z kolekcji MÓJ SKARB-DZIEWCZYNKA. Użyłam sporo kosteczek dystansowych żeby praca zyskała przestrzenności i była przyjemna dla oka.

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Moim zdaniem wyszło super! Zapraszamy do wspólnej zabawy!


You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *